Щодо виконання колективних договорів

14.06.2017

Київському міському комітету профспілки працівників державних установ під час аналізу інформації про виконання колективних договорів членських організацій за минулий звітний період та укладання колективних договорів на новий період, не надійшла інформація щодо виконання колективного договору між Об’єднаною профспілковою організацією МВС України та Міністерством внутрішніх справ України, та укладення нового колективного договору.

В зв’язку з вищезазначеним, на ім’я Державного секретаря Міністерства внутрішніх справ України Тахтая О.В. було надіслано лист з пропозицією про надання практичної і методологічної допомоги для прискорення процедури укладання нового колективного договору.

У відповідь Департамент персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ України проінформував, що колективний договір між Профспілковою стороною та Міністерством внутрішніх справ України на 2017-2019 роки знаходиться на опрацюванні.

Київський міський комітет профспілки тримає це питання на постійному контролі.