Зустріч молодіжного активу Профспілки

Справжня «золота» осінь, приємна компанія, гарний настрій та мальовнича «Софіївка». Так пройшла зустріч молодіжного активу Профспілки, організована комісією по роботі з молоддю Київського міського комітету в Умані.

1 (7)

1 (15)

Учасники поїздки, які представляли понад двадцять міністерств, відомств, державних навчальних закладів та інших установ, мали нагоду, не тільки поспілкуватись в неформальній обстановці, а й висловити своє бачення майбутнього Профспілки, ролі молоді в її розвитку, формуванні нових поглядів на профспілкову діяльність, та залучення молодих людей до активної участі в профорганізаціях.

1 (29)

Голова комісії міськкому по роботі з молоддю Сергій Одінцов та заступник голови комісії Оксана Кубрак також поділились з молодіжним активом ідеями щодо подальшої роботи комісії та запланованими заходами мотиваційної роботи з молоддю. Активісти, серед яких були і голови профорганізацій, отримали також рекомендації щодо організації молодіжної роботи всередині колективів.