35-а річниця Чорнобильської трагедії

23.04.2021

На 26 квітня 2021 року припадає 35 річниця аварії на Чорнобильський атомній електростанції.

Ця страшна подія стала однією з найтрагічніших сторінок сучасної історії України, Європи і всього світу.

Ми вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

Від усього серця бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, життєвого оптимізму, достатку і злагоди в родинах.

Також згадуємо тих, хто усвідомлено й жертовно віддав своє життя заради спасіння нашої землі і людей від страшної аварії. Їх подвиг – безсмертний!

Вічна пам’ять справжнім героям, віддавшим своє життя в боротьбі з радіаційною катастрофою.

З метою вшанування річниці Чорнобильської трагедії Профспілка працівників державних установ міста Києва рекомендує всім членським профспілковим організаціям по можливості провести заходи щодо гідного шанування 35-х роковин Чорнобильської трагедії та подвигу учасників ліквідації наслідків аварії – членів профспілки.