День працівників архівних установ

26.12.2016

Шановні працівники архівних установ!

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ щиро вітаємо колектив Державної архівної служби України з професійним святом!

Бережно піклуючись про документальні свідчення історії, ви виконуєте важливу суспільну справу. Адже збереженням історичної пам’яті українського народу, ви єднаєте її нерозривним зв’язком із сьогоденням і майбутнім.

Сучасні архіви є не тільки доказом і практично єдиним свідком історії становлення та розвитку держави, але і колосальним інформаційним ресурсом, який має безцінне історичне, наукове і культурне значення.

Від імені багатотисячного колективу ваших колег та однодумців – членів профспілки працівників державних установ Києва – щиро бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, щастя, та вдячності від прийдешніх поколінь за вашу копітку працю.

профспілки працівників
державних установ міста Києва                                       Віталій Почтовий