До уваги членів профактиву

До уваги членів профактиву!

Згідно з планом роботи Київського міського комітету профспілки працівників державних установ, з 16 по 18 листопада відбулось виїзне засідання Президії міськкому.

На засіданні був прийнятий план роботи міськкому на 2018 рік, основними питаннями, внесеними до нього стали питання соціально-економічного та правового захисту членів профспілки, також, розглянуто ряд положень по спортивній роботі та сплановано оздоровчу роботу на наступний рік.

10

Члени Президії ознайомились з сучасними методами лікування та профілактики захворювань, в результаті чого прийняли рішення про підписання договору з «Миргородкурорт» на оздоровлення членів профспілки в санаторії «Хорол».

5

3

Крім того, члени Президії провели робочу зустріч з профспілковим активом Полтавської обласної організації профспілки працівників державних установ на чолі з Головою Богуш Іриною Василівною, такі зустрічі стали традиційними для членів Президії.IMG-57a8c5574cef4f32d898e025a33b536e-V