До уваги профкомів членських організацій!

19.09.2018

Президією міського комітету оголошено конкурс на кращу профспілкову організацію 2018 року. У відповідності до Положення про міський огляд-конкурс на кращу профспілкову організацію Профспілки працівників державних установ міста Києва, затвердженого постановою Президії міськкому № 2.5 від 18.01.2006 року, для участі у конкурсі залучаються всі профспілкові організації, які знаходяться на профобслуговуванні в Київському міському комітеті профспілки працівників державних установ.

Разом з тим, міським комітетом, при підведенні підсумків буде враховуватись V Пленуму Київського міського комітету профспілки працівників державних установ від 18.12.2017 щодо обмеження (один раз на п’ять років) участі у конкурсі переможців попередніх конкурсів.

При визначенні переможців конкурсу будуть досліджуватись наступні  напрямки діяльності організації-конкурсанта:

• Визначення пріоритетних напрямків діяльності об’єднання первинних профспілкових організацій або первинної профспілкової організації, їх відображення на звітно-виборних та наступних зборах (конференціях), організація контролю за виконанням прийнятих рішень.
  • Планування роботи профспілкового комітету об’єднання, профспілкового комітету первинної профспілкової організації. Виконання поставлених завдань.
  • Охоплення працюючих членством в профспілці (кількісно та у відсотках від загальної кількості). Динаміка збільшення (зменшення) кількості членів профспілкової організації.
  • Наявність комісій профкому з напрямків роботи профорганізації та організація їх діяльності.
  • Повнота сплати членських внесків.
  • Використання коштів профбюджету у відсотковому відношенні:

– на надання матеріальної допомоги;

– на культурно-масові та спортивні заходи;

– на роботу з дітьми;

– інше.

• Виконання статутних вимог щодо періодичності проведення зборів, засідань профкомів.
  • Ведення діловодства в профспілковій організації. Облік членів профспілки, наявність облікових карток, членський квитків.
  • Оздоровлення працюючих та їх дітей:

– загальна кількість працюючих  (дітей членів профспілки);

– кількість оздоровлених за рахунок профспілкового бюджету;

– кількість оздоровлених за рахунок міськкому профспілки;

– кількість безкоштовно оздоровлених;

– кількість оздоровлених за рахунок Міськпрофради;

– кількість оздоровлених за власні кошти працівників.

• Інформаційне забезпечення діяльності профоргану, наявність профспілкового сайту, сторінки у соціальних інтернет-мережах, стенду тощо.
  • Навчання профактиву:

– розробка та виконання планів з навчання профактиву;

– кількість проведених семінарів (кількість профспілкових активістів, які взяли участь у навчанні).

• Колективний договір та контроль за його виконанням. (періодичність звітування про виконання основних положень колективного договору, додаткові пільги та гарантії працівникам, які внесено до колективного договору тощо).

Матеріали для участі у конкурсі, просимо надавати до організаційно-правового відділу міськкому у термін до 20 листопада поточного року.