Нагородження переможців Творчого конкурсу Профспілки

В день, коли вся країна святкує Всесвітній день вишиванки, Київським міським комітетом профспілки працівників державних установ нагороджено переможців Творчого конкурсу (ручна вишивка). За дорученням Президії нагороди вручив заступник голови Профспілки працівників державних установ м. Києва Микола Машталер.

IMG_2030

IMG_2034

За результатами проведеного конкурсу переможцями стали:

В номінації «Вироби повсякденного вжитку»:

1 місце – Прус Тетяна, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, за роботу «Жгути з бісеру»;

2 місце – Даліба Світлана – Публічне акціонерне товариство «Укрсоцбанк», за роботу «Весільний рушник»;

3 місце – Іванова Вікторія, Міністерство молоді та спорту України, за роботу «Косметичка, вишита бісером».

В номінації «Вишиті картини»:

1 місце – Гутніченко Альона – Національне агентство з питань запобігання корупції, за роботу «Рожевий романс»;

2 місце – Степченко Лідія – Секретаріат Київської міської ради, за роботу «Образ Пресвятої Богородиці Казанської»;

3 місце – Ісаєва Олена – ДП «Готельний комплекс «Київ» Управління справами Апарату Верховної Ради України, за роботу «Материнське диво».

В номінації «Вишиванки»:

1 місце – Касян Тетяна – Державна міграційна служба України;

2 місце – Нечаєва Оксана – Апеляційний суд міста Києва;

3 місце – Лежніна Ірина – Головне управління Пенсійного фонду України у м. Києві.

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ щиро вітає переможців, дякує всім учасниками і головам профорганізацій за активну участь в Творчому конкурсі, та принагідно вітає всіх членів профспілки з Всесвітнім днем вишиванки!

IMG_2051