Онлайн вікторина до Дня створення Київського міського комітету профспілки

22.07.2021

З нагоди Дня створення Київського міського комітету профспілки працівників державних установ міський комітет оголошує проведення онлайн вікторини «Історія і цікави факти Профспілки працівників державних установ м. Києва».

Тест містить 30 питань і буде відкритий для надання відповідей до 09:00 16 серпня 2021 року.

В опитуванні можуть брати участь лише члени Профспілки працівників державних установ міста Києва.

Підсумки будуть підведені 16 серпня.

Серед учасників, які наберуть найбільшу кількість балів буде визначено 3 призових місця:

1 місце – Безкоштовна путівка на 12 днів в санаторій «Молдова» (Трускавець)

2 місце – Надання безкоштовного автобуса профорганізації для туру вихідного дня в межах Київської і Житомирської областей (м. Чернігів, м. Біла Церква, м. Переяслав тощо)

3 місце – 2 квитки в театр.

В разі якщо декілька опитуваних наберуть найбільшу кількість балів переможців буде визначено за допомогою сервісу Random.org.

Запрошуємо всіх членів профспілки до участі у вікторині!

Посилання на тест https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIA_Vu6TPvjZfPp52lmdxb-yhnpH48VSGVbgaaLQIDIQhUQw/viewform?usp=sf_link