Перемога команди Профспілки в змаганнях з волейболу!

Шановні члени профспілки!

25 листопада 2017 року відбулися підсумкові змагання з волейболу серед команд членських організацій Київської міської ради профспілок.

В урочистій обстановці при присутності членів Президії КМРП змагання відкрив голова Київської міської ради профспілок Валентин Петрович Мельник, який привітав всіх учасників з початком змагань.

IMG_0357

В кінці привітання пролунав Гімн України, який налаштував спортсменів на боротьбу за перемогу, що і зробила команда Профспілки працівників державних установ м. Києва, виборовши заслужене 1 місце.

IMG_0539

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ щиро вдячний членам збірної команди профспілки за майстерність та відданість грі, що стали вирішальними чинниками в здобутті перемоги в змаганнях.