Підсумки онлайн-вікторини до Дня Києва

Київський міський комітет щиро вдячний всім учасникам, які взяли участь у вікторині, присвяченій Дню Києва. Завжди приємно бачити активність і небайдужість профспілчан, адже всіх нас об’єднує активна профспілкова позиція і любов до рідного міста.

Тестування охопило більшість профспілкових організацій, що входять до Профспілки працівників державних установ міста Києва, найактивнішими з яких були:

– Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації;

– Профспілкової організації Верховного Суду;

– Профспілкової організації Апарату Верхової Ради України;

– Профспілкової організації Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини;

– Профспілкової організації Офісу Президента України;

– Профспілкової організації Державної міграційної служби України;

– Профспілкової організації Національного агентства України з питань державної служби;

– Профспілкової організації Міністерства фінансів України;

– Профспілкової організації Міністерства юстиції України;

– Профспілкової організації Університету банківської справи;

– Профспілкової організації КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр»;

– Профспілкової організації Управління адмінбудинками Державного управління справами;

Загалом, за 4 дні поки тривало опитування, участь у тестуванні взяли 120 осіб, 26 з яких набрали максимальну кількість балів 37 з 37 можливих.

Переможця опитування було визначено за допомогою сервісу Random.org (відео з розміщене на Facebook-сторінці профспілки). Нею стала Козаченко Олена, профспілкова організація Апарату Верховної Ради України, яка отримує два квитки на виставу «Моя професія – синьйор з вищого світу» в Театрі імені Івана Франка 11 червня 2021 року.

Щиро вітаємо переможницю та всіх учасників вікторини!

Далі буде 🙂