Подяка

Профспілка працівників державних установ м. Києва висловлює щиру вдячність за підтримку трудового колективу в умовах боротьби з COVID-19, за забезпечення засобами індивідуального захисту, матеріальну допомогу та багато іншого директору ДП “Поліграфічний комбінат “Україна” Оніщенку Юрію, директору ДП “Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв” Кривоносу Павлу, директору Київського міського територіального центру соціального обслуговування Глобі Ніні, голові Верховного Суду Данішевській Валентині, в.о. Генерального директора ДП “Український інститут інтелектуальної власності” (Укрпатент) Петровій Наталії,  диретору Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації Світлому Руслану, начальнику Головного управління по м. Києву та Київській області АТ “Ощадбанк” Крючкову Сергію, президенту Київської Торгово-промислової палати Засульському Миколі та багатьом іншим .

Дякуємо вам за те, що в складні часи не залишились осторонь, а прийшли на допомогу всім і кожному.

Також, дякуємо вам за всеохоплюючу підтримку діяльності ваших профспілкових організацій по забезпеченню належного рівня законних прав працівників, гідної оплати праці та соціального захисту. Така співпраця профспілкової організації та адміністрації є запорукою створення в установі здорової робочої атмосфери та підняття продуктивності праці на високий рівень, незважаючи на складні карантинні умови.