Про виїзний семінар-навчання

Київським міським комітетом профспілки працівників державних установ в період з 8 по 15 червня проведено виїзний семінар-навчання профспілкового активу у Болгарії. Під час проведення виїзних заходів здійснено ознайомлення голів профспілкових організації з можливостями оздоровлення та проведення культурно-масової роботи.

Крім того, відбулась робоча зустріч керівництва профспілки держустанов м. Києва з представниками профспілок державного сектору економіки Болгарії, під час якої було обговорено питання соціальних стандартів України та Болгарії, правозахисної профспілкової діяльності та розвитку соціального партнерства. При обговоренні спільних питань діяльності профспілок увагу було приділено також оздоровчій роботі. При цьому болгарською стороною було проінформовано, що у Болгарії збережено систему оздоровчих послуг органів соціального страхування, при якій працівники мають право на отримання безкоштовного оздоровлення, на відміну від реабілітаційних функцій, якими, після тривалої реорганізації, наділено органи соціального страхування в Україні.