Про засідання Ради ФПУ

5 листопада, з нагоди 30 річного ювілею створення ФПУ, відбулося шосте засідання Ради Федерації профспілок України, на якому розглядались питання про підготовку до проведення VIII З’їзду ФПУ, про соціально-економічний стан у галузях і сферах економіки та захист прав працівників в умовах карантинних обмежень, про внесення змін до Стратегії управління профспілковим майном та Положення про розпорядження майном ФПУ тощо.

Також, Федерація профспілок відзначила Київський міський комітет листом вдячності за послідовну принципову позицію у відстоюванні законних прав та інтересів працівників, за професіоналізм, цілеспрямованість та наполегливість у захисті прав профспілок, вирішенні проблем трудових колективів, за збережену довіру і повагу людей до профспілок.

001

Президія Київського міського комітету вдячна керівництву Федерації профспілок України за високу оцінку нашої роботи.