Пропозиція для членів профспілки

Шановні профспілчани!

На семінарі міськкому, що відбувся 06 листопада, перед профспілковим активом виступив Олександр Саковський, керівник корпоративного департаменту мережі фітнес клубів Sport life та запропонував для членів профспілки спеціальні знижки на клубні картки до фітнес клубів (наведені нижче).

Мережа фітнес клубів Sport Life

www.sportlife.ua

www.sportlifecorp.com

Мережа фітнес клубів SPORT LIFE починає співпрацю з КИЇВСЬКИМ МІСЬКИМ КОМІТЕТОМ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ.

SPORT LIFE надає спеціальні умови на оформлення або подовження річних клубних карток для співробітників та членів сімей:

• спеціальні зафіксовані вартості на МЕРЕЖЕВІ клубні картки до 31.12.2018*;
  • постійна ЗНИЖКА – 8 % на ЛОКАЛЬНІ клубні картки;
  • постійна ЗНИЖКА – 25 % на ДИТЯЧІ клубні картки;
  • спеціальні умови на підвищення категорії клубних карток;

*Наступна дата фіксованих спец. вартості – з 01.01.2019 по 31.05.2019

МЕРЕЖЕВІ КЛУБНІ КАРТКИ

Категорія карти

Вартість у клубі, грн/рік на 08.11 15 000 9 000 8 500 6 500 5 000 4 000
Спеціальні тарифи, грн/рік до 31.12.2018 12 900 8 000 7 000 5 500 4 000 3 200
Усі діючі клуби Sport Life за винятком клубів формату Lux (Київ – Дружби Народів / Печерськ / Динамо / Лесі Українки / Конча Заспа) та клубів формату & Spa (Дніпро Площа Слави, Київ Гатне, Київ Проспект Перемоги)

ЛОКАЛЬНІ КЛУБНІ КАРТКИ (один клуб на вибір клієнта)

Категорія карти

Спеціальна знижка, % 8,00 %

ДИТЯЧІ КЛУБНІ КАРТКИ

Категорія картки

(3-13 років)

(3-13 років)

KID MINI

(0-3 років)

Спеціальна знижка, % 25,00 %

Знижка на дитячі клубні картки діє від звичайної вартості у клубі, за винятком спеціальних акційних пропозицій (наприклад, акція

«-40/50 % на дитячі картки»). Категорія дитячої клубної картки має співпадати з категорією клубної картки одного з батьків. Дитяча клубна картка оформлюється клієнту у віці від 0 до 13 років. З 14 років оформлюються дорослі клубні картки

КАТЕГОРІЇ КЛУБНИХ КАРТОК

PREMIUM: відвідування лазневих комплексів (фінська, римська, російська), відвідування басейнів + аквааєробіка, відвідування тренажерних залів (кардіо, блочні, вільні ваги, стретчінг) + тренажерні зали Преміум, відвідування групових занять та преміум-студій (більше 200 тренувань на місяць за розкладом), преміум-роздягальня, 2 рушники, заморозка 60 днів, сейф.

CLASSIC+БАСЕЙН: відвідування тренажерних залів (кардіо, блочні, вільні ваги, стретчінг), відвідування групових занять (до 200 тренувань на місяць за розкладом), відвідування басейнів + аквааєробіка, бізнес-роздягальня, заморозка 30 днів, сейф.

CLASSIC: відвідування тренажерних залів (кардіо, блочні, вільні ваги, стретчінг), відвідування групових занять (до 200 тренувань на місяць за розкладом), бізнес-роздягальня, заморозка 30 днів, сейф.

ПОВНОГО ДНЯ: з 7:00 до 23:00 в будні / з 9:00 до 22:00 в вихідні та святкові

РАНКОВІ: з 7:00 до 17:00 в будні / з 9:00 до 17:00 в вихідні та святкові.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ SPORT LIFE

– 50 спортивних центрів в Україні. 28  центрів у Києві;

– єдина мережева клубна карта;

– безлімітна кількість відвідувань – немає обмежень по часу та днях – клієнт сам обирає зручний для себе час для занять;

– повний спектр спортивних послуг під одним дахом – тренажерні зали, басейни, лазневі комплекси, студії групових занять, сайкл, зони боксу, сквош, масажні кабінети, СПА послуги та ін.

– майже в кожному клубі 3 басейни – спортивний дорослий басейн, спортивний дитячий та басейн для немовлят;

– тільки сучасне американське та європейське обладнання;

– тільки річні клубні картки;

– широкий асортимент клубних карток

– найкраща система вентиляції на кондиціювання;

– майже в кожному клубі є окремий дитячий клуб;

– найконкретніша вартість клубних карток в перерахунку на місяць відвідувань;

ІНФОРМАЦІЯ ПРО МЕРЕЖУ SPORT LIFE

Мережа SPORT LIFE на сьогоднішній день є найбільшою й динамічно зростаючою мережею фітнес-клубів в Україні.

Клуби SPORT LIFE територіально розміщені таким чином, що Ви завжди маєте змогу вибирати для відвідування той клуб, який  знаходиться ближче до місця Вашої роботи, проживання або відпочинку. При цьому кожен окремий клуб є по-своєму неповторний. Також Ви маєте можливість у будь-який час відвідувати декілька або всі клуби мережі, включаючи як клуби Києва, так й інших міст України!

Фітнес-клуби SPORT LIFE – це спортивні об’єкти площею від 1 000 до 10 000 м2., де ПІД ОДНИМ ДАХОМ сконцентрований повний комплекс фітнес послуг: тренажерні зали, групові заняття, плавальні басейни, лазневі комплекси, лаунж-зони, сквош-центри, дитячі спортивні академії та ін.

КЛУБИ В КИЄВІ:

на Троєщині

на Позняках

на Русанівці

По всім питанням звертайтесь в організаційно-правовий відділ міськкому

тел. 253-73-87

a-mail kprofderj@ukr.net