Результати розіграшу Кубку Київського міського комітету з міні-футболу

10.10.2016

На виконання плану спортивних змагань серед членів профспілки працівників державних установ м. Києва, у відповідності до положення “Про проведення спортивних змагань серед колективів фізкультури Профспілки працівників державних установ м. Києва на 2016 рік”, 09 жовтня 2016 року проведено Кубок Київського міського комітету профспілки працівників державних установ з міні-футболу на базі спортивного комплексу окремої комендатури охорони та забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби України.

В змаганнях прийняли участь 09 команд колективів фізкультури профспілкових організацій працівників державних установ:

1. Банкнотно-монетний двір Національного банку України;
  2. ПАТ «Укрсоцбанк»;
  3. Генеральна прокуратура України;
  4. ОППО Київської міської державної адміністрації;
  5. ДП «Укрпатент»;
  6. Національне агентство України з питань державної служби;
  7. ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»;
  8. Апарат Верховної Ради України;
  9. Подільський районний суд міста Києва.

За підсумками змагань:

I місце виборола команда профорганізації ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв», (Голова профкому Михайлова Валентина Іванівна);

II місце – команда профорганізації Апарату Верховної Ради України (Голова профкому Москаленко Андрій Миколайович);

III місце – команда профорганізації Генеральної прокуратури України, (Голова профкому Барцицький Анатолій Дмитрович);

IV місце – команда ОППО Київської міської державної адміністрації (Голова об’єднання Гутік Іван Петрович).

Команди-переможці були нагороджені дипломами I, II, III ступеня, кубками, медалями та грошовими преміями 3000, 2000, 1000 та 500 грн. відповідно.

Також було розіграно номінації кращих гравців турніру.

У номінації Кращий польовий гравець переміг Протасов Олексій (Апарат Верховної Ради України), кращий воротар – Іщенко Валентин Васильович (Банкнотно-монетний двір Національного банку України), а найбільш результативним виявився Федорук Ярослав Олегович (ОППО Київської міської державної адміністрації).

Переможці у номінаціях отримали малі кубки та грошові премії у розмірі 300 грн.

Наступні місця розподілилися так:

5 місце – ПАТ «Укрсоцбанк»;

6 місце – ДП «Укрпатент»;

7 місце – Банкнотно-монетний двір Національного банку України;

8 місце – Подільський районний суд міста Києва;

9 місце – Національне агентство України з питань державної служби.

Фото за посиланням https://profspilka.com.ua/gallery/kubok-z-mini-futbolu-09-10-2016/