Результати Творчого конкурсу Профспілки

04.06.2020

Впродовж трьох місяців Профспілкою працівників державних установ м. Києва проводився один з самих популярних серед спілчан Творчий конкурс. Підтвердженням  його популярності стало більше 150 робіт, які направили члени профспілки для участі у конкурсі.

Цього року Конкурс проводився в шести номінаціях:

• вишиті картини
  • вироби повсякденного вжитку
  • вишиванки
  • плетіння
  • валяння з вовни
  • діти (участь дітей оцінюється окремою номінацією, без врахування конкретного виду або техніки виконання конкурсних робіт).

Зважаючи на велику кількість робіт, які були направлені учасниками, організаційним комітетом було прийнято рішення розділити підведення підсумків Конкурсу на 2 етапи.

На 1-му етапі організаційним комітетом були відібрані кращі роботи в номінації.

На 2-му етапі, кращі роботи були розміщені на офіційному інтернет-сайті для визначення переможців, шляхом проведення голосування, що тривало з 28 квітня по 01 червня. Оголошення про проведення голосування були розміщенні  на сайті міськкому, в соцмережі Facebook та розіслано головам профспілкових організацій.

Варто відзначити високу активність профспілчан в голосуванні, які за всі конкурсні роботи віддали близько 3000 голосів.

За підсумками проведення Творчого конкурсу Профспілки працівників державних установ міста Києва в 2020 році переможцями визнано:

В номінації “Вироби повсякденного вжитку”

1 місце – Ареф’єва Людмила, ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» з виготовлення цінних паперів, за роботу «Рожеве захоплення»  – 2000,00 грн.;

4

2 місце – Карпенко Любов, Дніпровська філія Київського міського центру зайнятості, за роботу «Скарбничка «Венеція» –  1500,00 грн.;

10

3 місце – Какауліна Людмила, Апарат Верховної Ради України, за роботу «Прапор «Папа Римський Франциск, 266-й Папа» – 1000,00 грн.

В номінації “Вишиванки”

1 місце – Васильєва Юлія, Деснянська філія Київського міського центру зайнятості – 2000,00 грн.;

5

2 місце – Мельник Світлана, Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України – 1500,00 грн.;

8

3 місце – Чорна Світлана, ДП «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа» – 1000,00 грн.

2

Лауреатами в номінації “Вишиванки” визнано:

– Пилипенко Юлія, Київська міська рада – 500,00 грн.;

1

– Шумлянська Людмила, ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» з виготовлення цінних паперів»

– 500,00 грн.

11

В номінації “Плетіння”

1 місце – Ісаєнко Яна, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, за роботу «Наречена-кріпосна» – 2000,00 грн.;

IMG_5649

2 місце – Неудахіна Маргаріта, ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» з виготовлення цінних паперів», за комплект «Зимовий ноктюрн» – 1500,00 грн.;

4

3 місце – Лучинська Алла, Державне космічне агентство України, за плетений комплект – 1000,00 грн.

9

В номінації “Валяння”

Переможець – Трутнєва Зоя, Міністерство інфраструктури України, за серію виробів з шерсті – 2000,00 грн.;

8

лауреат – Кандиба Валентина, ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» з виготовлення цінних паперів», за сумку «Карамелька» – 500,00 грн.;

3

лауреат – Ареф’єва Людмила, ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» з виготовлення цінних паперів», за комплект «Морська блакить»- 500,00 грн.

1

В номінації “Діти”

Переможець – Курбет Софія, Київський міський комітет профспілки працівників державних установ, за комплект «Веселі миші» – 2000,00 грн.;

2

лауреат – Шабала Ірина, мати Шабала Наталія, Міністерство інфраструктури України, за виріб зі шпагату «Зайка в спідниці» – 500,00 грн.;

10

лауреат – Сайко Карина, мати Івасюк Ірина Управління адміністративними будинками, за горщик з квітами для бабусі з мила – 500,00 грн.

6

В номінації “Вишиті картини”

1 місце – Скоковська Яна, Касаційний кримінальний суд, за вишиту картину «Котедж» – 2000,00 грн.;

IMG_5692

2 місце – Козаченко Олена, Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України, за вишиту картину «Погляд» – 1500,00 грн.;

33

3 місце – Бондарева Олена, Оболонська філія Київського міського центру зайнятості, за вишиту картину «Магія шовку» – 1000,00 грн.

47

Лауреатами конкурсу в номінації «Вишиті картини»визнано

Григоренко Ірина, Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації, за вишиту картину «Вид з вікна» – 500,00 грн.;

10

Фенюк Олена, Міністерство юстиції України, за вишиту картину «Дворик» – 500, 00 грн.;

46

Мудрак Дарина, Верховний Суд, за вишиту картину «Пташки у трояндовому саду» – 500, 00 грн.;

5

Єркулова Ілона, Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація, за вишиту картину «Молитва перед їжею» – 500,00 грн.

2

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ щиро вітає переможців та дякує всім учасниками і головам профорганізацій за активну участь в Творчому конкурсі 2020 року.

Про час і місце нагородження переможців Творчого конкурсу Профспілки працівників державних установ м. Києва буде повідомлено окремо.