Результати змагань з кульової стрільби 04.02

06.02.2017

logo

На виконання плану спортивних змагань серед членів профспілки працівників державних установ м. Києва, у відповідності до положення “Про проведення спортивних змагань серед колективів фізкультури Профспілки працівників державних установ м. Києва на 2017 рік”, 04 лютого 2017 року Київським міським комітетом профспілки працівників державних установ було проведено змагання з кульової  стрільби в стрілецькому тирі “Схід”, за адресою: м. Київ, вул. Привокзальна, 12б.

В змаганнях активну участь прийняли 24 команди колективів фізкультури профспілкових організацій працівників державних установ:

  1. Готельний комплекс «Київ»
  2. Вищий адміністративний суд України
  3. Державне космічне агентство України
  4. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ;
  5. Банкнотно-монетний двір НБУ
  6. ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів»
  7. Департамент соціальної політики КМДА
  8. Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
  9. Міністерство молоді та спорту України
  10. Державна прикордонна служба України
  11. Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
  12. Міністерство внутрішніх справ України
  13. Апеляційний суд м. Києва
  14. Конституційний суд України
  15. Національне агентство України з питань державної служби
  16. Апарат Верховної Ради України
  17. КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр»
  18. ДП «генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»
  19. ПАТ «Укрсоцбанк»
  20. Державна архівна служба України
  21. Генеральна прокуратура України
  22. ТОВ «БК «КВАДР»
  23. Київська міська державна адміністрація
  24. Регіональне відділення Фонду держмайна по місту Києву

За підсумками змагань:

I місце виборола команда Міністерства молоді та спорту України, голова профкому Мегей В.Л.

Команда була нагороджена кубком, дипломом І ступеня, медалями та грошовою премією в розмірі 800 грн.

II місце посіла команда ОППО Київської міської державної адміністрації, голова об’єднання Гутік І.П.

Команда нагороджена кубком, дипломом за ІІ місце, медалі та грошову премію в розмірі 600 грн.

III місце – команда Генеральної прокуратури України, голова профкому   Барцицький А.Д.

Команда нагороджена кубком, дипломом за ІІІ місце, медалями та грошовою премією в розмірі 400 грн.

В особистому заліку серед чоловіків місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Оверченко Олег, Міністерство молоді та спорту України;

2 місце – Сердюк Юрій, Вищий спеціалізований суд України;

3 місце – Беркій Володимир, Державна прикордонна служба України.

В особистому заліку серед жінок місця розподілилися так:

1 місце – Томченко Алла, Міністерство молоді та спорту України;

2 місце – Будікова Бояна, ОППО Київської міської державної адміністрації;

3 місце – Гошовська Юлія, Генеральна прокуратура України.

Учасники-переможці, які посіли І місця отримали кубки, дипломи, медалі відповідного рангу та грошові премії в розмірі 400 грн.

За ІІ та ІІІ місця особистої першості було вручено дипломи II та III ступеня, медалі та грошові премії – 300 та 200 грн. відповідно.

Наступні місця в командному заліку розподілилися таким чином:

  1. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
  2. ОПО Державної прикордонної служби України
  3. ОПО Міністерства внутрішніх справ України
  4. ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»
  5. ПАТ «Укрсоцбанк»
  6. Національне агентство України з питань державної служби
  7. Державне космічне агентство України
  8. Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
  9. ДП «Готельний комплекс «Київ»
  10. Банкнотно-монетний двір НБУ
  11. ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів»
  12. Вищий адміністративний суд України
  13. ОППО Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві
  14. ТОВ «БК «КВАДР»
  15. Апарат Верховної Ради України
  16. Апеляційний суд м. Києва
  17. Регіональне відділення Фонду держмайна по м. Києву
  18. ОППО Департаменту соціальної політики КМДА
  19. Державна архівна служба України
  20. Конституційний суд України
  21. КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр»

Фото за посиланням http://profspilka.com.ua/gallery/zmagannya-z-kulovoyi-strilby-04-02-17/

 

 

Протокол
змагань з кульової стрільби
серед колективів фізкультури Київського міського комітету профспілки
працівників державних установ
м.Київ 04.02.2017 року
№ п\п Прізвище, ім’я по батькові стать Рік народження Примітка Особ результат Ком результат Зайняте місце
Міністерство молоді та спорту України
1. Оверченко О.А. ч 1981 І 50
2. Томченко А.В. ж 1967 І 50
3. Маріуц О.П. ч 1966 48
4. Колодяжний Є.К. ч 1964 47 195 І
ОППО Київської міської ради та Київської міськдержадміністрації
1. Лозовий О.А. ч 1973 46
2. Панчук М.О. ч 1978 46
3. Будікова Б.О. ж 1979 ІІ 49
4. Сергійчук С.А. ч 1974 48 189 ІІ
Генеральна прокуратура України
1. Гошовська Ю.М. ж 1984 ІІІ 49
2. Гурін А.О. ч 1979 48
3. Чорногуз О.Ю. ч 1982 45
4. Ткаченко О.Б. ч 1982 47 189 ІІІ
Вищий спеціалізований суд України
1. Корнієнко С.Б. ч 1963 48
2. Демчук П.О. ч 1986 45
3. Передереєва Г.В. ж 1992 46
4. Сердюк Ю.В. ч 1963 ІІ 49 188 4
5. Сердюк А.Ю. ж особисто 46
6. Шаповаленко А.С. ж особисто 44
7. Сурмачевська Л.Л. ж особисто 45
Державна прикордонна служба України
1. Беркій В.В. ч 1961 ІІІ 49
2. Шидлюх Ю.В. ч 1974 48
3. Кононунченко ч 1979 43
4. Грицак І.О. ж 1975 47 187 5
ОПО МВС України 
1. Романець В.І. ч 1970 46
2. Сахаудінов А.М. ч 1971 47
3. Кобзар В.П. ч 1981 44
4. Мурнова В.В. ж 1986 47 184 6
Генеральна дирекція з обслуговування іноземних підприємств
1. Романюк А.А. ч 1993 48
2. Кийков О.Ю. ч 1974 48
3. Хоменський П.Я. ч 1988 47
4. Хаєцька О.А. ж 1972 40 183 7
ПАТ “Укрсоцбанк”
1. Бовчалюк В.К. ч 1959 45
2. Калюта Г.Б. ж 1958 43
3. Сабадін І.О. ч 1976 47
4. Нічик М.І. ч 1954 47 182 8
5. Сапицкий А.С. ч особисто 47
Національне агентство України з питань державної служби
1. Гребиниченко  Р.В. ч 1968 47
2. Васькін М.М. ч 1981 48
3. Луценко О.В. ч 1981 41
4. Негієвич В.М. ж 1969 46 182 9
Державне космічне агентство України
1. Білоус С.М. ч 1980 44
2. Обметко А.М. ч 1971 45
3. Платонова О.В. ж 1963 46
4. Ясинський В.О. ч 1960 46 181 10
ППО Автобази Управління справами апарату Верховної Ради України
1. Самолюк Т.М. ж 1975 44
2. Біднюк П.В. ч 1960 48
3. Негруб К.І. ч 1989 46
4. Дубинний В.І. ч 1959 43 181 11
ДП “Готельний комплекс “Київ” 
1. Мемджанова О.Г. ж 1973 43
2. Пащук С.М. ч 1981 47
3. Капля М.А. ч 1990 44
4. Ігнатьєв Д.А. ч 1992 46 180 12
5. Тимченко А.А. ч 1952 особисто
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
1. Палій Т.С. ж 1977 43
2. Ковальов О.О. ч 1976 44
3. Сеник М.М. ч 1961 46
4. Шиховець В.М. ч 1953 47 180 12
Поліграфкомбінат “Україна”
1. Вітер В.В. ч 1961 44
2. Удовенко О.О. ч 1983 48
3. Бабков Ю.Г. ч 1969 39
4. Пташинська О.І. ж 1970 47 178 14
Вищий адміністративний  суд України 
1. Буденко В.В. ч 1987 48
2. Лещенко А.О. ж 1989 43
3. Юзина О.В. ч 1988 43
4. Парадюк А.І. ч 1986 43 177 15
ОППО Головного управління ПФУ в м. Києві
1. Кулик В.В. ч 1954 42
2. Франчук Н.А. ж 1962 41
3. Грєбєнкова Л.М. ж 1964 37
4. Гірман І.В. ч 1960 45 165 16
ТОВ “Будівельна компанія “КВАДР”
1. Єрмак С.П. ч 1971 47
2. Глушко Ф.С. ч 1987 43
3. Озеров М.І. ч 1992 41
4. Корейко Т.О. ж 1993 27 158 17
Апарат Верховної Ради України
1. Больбат О.О. ч 1981 46
2. Переста Я.І. ч 1984 47
3. Шпак В.П. ч 1980 42
4. Ростовцева К.Л. ж 1974 21 156 18
5 Дзябенко С.М. ч 1965 особисто 45
Апеляційний суд міста Києва
1. Кіреєв В.Д. ч 1978
2. Косенко Ю.С. ч 1985 46
3. Пашинін Є.О. ч 1982 43
4. Кузнецова З.В. ж 1977 47 136 19
Регіональне відділення Фонду державного майна України по м. Києву
1. Грицюк С.О. ч 1983 36
2. Гарбузюк В.Д. ч 1963 47
3. Вайлов М.А. ч 1986 43
4. Шиша Н.В. ж 1982 0 126 20
Департамент соціальної політики КМДА (Київський міський Палац ветеранів)
1. Потильчак П.І. ч 1947 43
2. Заклена В.К. ч 1951 39
3. Бойко А.В. ж 1960 0
4. Попченко М.І. ч 1953 36 118 21
Державна архівна служба України
1. Музика Т.Р. ж 1969 38
2. Горін О.В. ч 1965 0
3. Прокофьєв Г.В. ч 1963 20
4. Щетинський Ю.В. ч 1982 45 103 22
5. Галицька Т.В. ж особисто 30
6. Чернега В.І. ч особисто 43
Конституційний суд України
1. Рахальська Г.В. ж 1980 44
2. Пристайко В.В. ч 1977 44
3.
4. 88 23
КП “Головний інформаційно-обчислювальний центр”
1. Бабенко С.М. ч 1985 0
2. Жежера А.С. ч 1996 0
3. Криворучко О.В. ч 1984 36
4. Мархай А.С. ж 1992 40 76 24
Головний суддя                                                              Л.О. Соловей
Головний секретар                                                          Н.О.Кравченко