Результати змагань з кульової стрільби

8 лютого відбулися змагання з кульової стрільби – перший етап профспілкової Спартакіади 2020 року.

В змаганнях активну участь взяли 16 команд колективів фізкультури профспілкових організацій працівників державних установ.

IMG_5270

IMG_5257

Привітав учасників із завершенням змагань та вручив нагороди переможцям заступник голови міськкому, голова ФОК “Райдуга” Микола Машталер.

За підсумками змагань:

IMG_5325

I місце виборола команда Головного управління Національної поліції у м. Києві, голова профоб’єднання Васюк Петро Григорович.

Команда була нагороджена кубком, дипломом І ступеня, медалями та грошовою винагородою в розмірі 1600,00 грн.

IMG_5319

II місце посіла команда Офісу Президента України, голова профкому Луцик Роман Олегович.

Команда нагороджена кубком, дипломом за ІІ місце, медалі та грошовою винагородою в розмірі 1200,00 грн.

IMG_5315

III місце – команда Банкнотно-монетного двору Національного банку України, голова профкому Бібік Валерій Анатолійович.

Команда нагороджена кубком, дипломом за ІІІ місце, медалями та грошовою винагородою в розмірі 900,00 грн.

В особистому заліку серед чоловіків місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Ясинський Віталій, Державне космічне агентство України;

2 місце – Мизюк Андрій, Міністерство фінансів України;

3 місце – Ульвак Олександр, Головне управління Національної поліції в м. Києві.

В особистому заліку серед жінок місця розподілилися так:

1 місце – Зарко Наталія, Головне управління Національної поліції в м. Києві;

2 місце – Білоконь Марія, Офіс Президента України;

3 місце – Волковська Наталія, Міністерство Фінансів України.

Учасники-переможці, які посіли І місця отримали кубки, дипломи, медалі відповідного рангу та грошові винагороди в розмірі 600,00 грн.

За ІІ та ІІІ місця особистої першості було вручено дипломи II та III ступеня, медалі та грошові винагороди – 400,00 та 250,00 грн. відповідно.

Наступні місця в командному заліку розподілилися таким чином:

1. Верховний Суд;
  2. Апарат Верховної Ради України;
  3. Київська міська державна адміністрація;
  4. Державне космічне агентство України;
  5. Міністерство фінансів України;
  6. Поліграфічний комбінат «Україна»
  7. Національне агентство з питань запобігання корупції;
  8. Національна академія державного управління при Президентові України;
  9. ОППО Департаменту соціальної політики м. Києва
  10. Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів;
  11. ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»
  12. Головне управління Ощадбанку по м. Києву та області

16. Міністерство юстиції України.

Міськком щиро вдячний головам профкомів, які не лише зібрали команди для участі в змаганнях, але й особисто прийшли підтримати свої колективи. Це і Москаленко Андрій (Апарат Верховної Ради України), і Олійник Наталія (Міністерство фінансів України), і Роман Луцик (Офіс Президента України), і Ольга Бойко (Національне агентство з питань запобігання корупції), і Платонова Олена (Державне космічне агентство України), і Лідія Сурмачевська (Верховний Суд), і Валентина Михайлова (ДП “Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв”) та Петро Васюк (Київська міська організація профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України). В кінці змагань вони мали змогу показати свою вправність в стрільбі, хоча і поза заліком.