Результати змагань з шахів 24.02.2018

В суботу 24 лютого у Шахово-шашковій школі “Авангард”  відбувся черговий етап Спартакіади Профспілки працівників державних установ м. Києва – змагання з шахів.

В змаганнях прийняли участь 15 команд профспілкових організацій працівників державних установ, серед яких:

1. Департамент соціальної політики КМДА;
  2. Державне космічне агентство України;
  3. ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»;
  4. Генеральна прокуратура України;
  5. Міністерство внутрішніх справ України;
  6. Банкнотно-монетний двір НБУ;
  7. Міністерство молоді та спорту України;
  8. Національне агентство України з питань державної служби;
  9. ПАТ «Укрсоцбанк»;
  10. Київська міська державна адміністрація;
  11. Апарат Верховної Ради України;
  12. Служба безпеки України;
  13. Дирекція «Інпредкадри»;
  14. Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів;
  15. Національне агентство з питань запобігання корупції.

IMG_1490

IMG_1492

IMG_1487

За підсумками змагань:

I місце виборола команда профорганізації Міністерства молоді та спорту України, голова профкому Мегей В.Л.

Команда була нагороджена кубком, медалями, дипломом І ступеня та грошовою премією в розмірі 750,00 грн.;

IMG_1507

II місце – команда Первинної профспілкової організації працівників Генеральної прокуратури України, голова профкому Барцицький А.Д.

Команді було вручено кубок, медалі, диплом за друге місце і грошова премія в розмірі 600,00 грн.

IMG_1502

III місце – команда Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації, голова об’єднання Гутік І.П.

Команда нагороджена кубком, медалями, дипломом за третє місце і грошовою премією в розмірі 450,00 грн.

IMG_1508

За четверте місце грошову винагороду в розмірі 300,00 грн. отримала команда Служби безпеки України (голова профкому Шатілов В.І.).

За п’яте місце грошову винагороду в розмірі 200,00 грн. отримала команда ОПО Міністерства внутрішніх справ України (голова Кирилюк Л.А.).

Серед інших команд місця розподілилися наступним чином:

1. Національне агентство України з питань державної служби;
  2. ПАТ «Укрсоцбанк»;
  3. Апарат Верховної Ради України;
  4. Дирекція «Інпредкадри»;
  5. Департамент соціальної політики КМДА
  6. Державне космічне агентство України;
  7. ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»
  8. Банкнотно-монетний двір НБУ
  9. Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів;
  10. Національне агентство з питань запобігання корупції.