Результати змагань з шашок 01.04.17

03.04.2017

01 квітня 2017 року Київським міським комітетом профспілки працівників державних установ було проведено змагання з шашок у Шахово-шашковій школі “Авангард”, за адресою вул. Златоустівська, 1.

В змаганнях прийняли участь 12 команд колективів фізкультури профспілкових організацій працівників державних установ, серед яких:

1. Департамент соціальної політики КМДА;
  2. ПАТ «Укрсоцбанк»
  3. Апарат Верховної Ради України;
  4. Університет банківської справи;
  5. Департамент патрульної поліції міста Києва
  6. Територіальні центри соціального обслуговування;
  7. Державна прикордонна служба України;
  8. Національне агентство України з питань державної служби;
  9. Міністерство молоді та спорту України;
  10. Київська міська державна адміністрація;
  11. Державне космічне агентство України;
  12. Банкнотно-монетний двір Національного банку України.

За підсумками змагань:

I місце виборола команда Профспілкової організації Міністерства молоді та спорту України, голова профкому Мегей В.Л.

Команда була нагороджена кубком, медалями, дипломом І ступеня та грошовою премією в розмірі 600,00 грн.

II місце – команда Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації, голова – Гутік І.П.

Команді було вручено кубок, медалі, диплом за друге місце і грошова премія в розмірі 450,00 грн.

III місце – команда ПАТ «Укрсоцбанк», голова профкому Рудєв М.М.

Команда нагороджена кубком, медалями, дипломом за третє місце і грошовою премією в розмірі 300,00 грн.

За четверте місце грошову винагороду в розмірі 200,00 грн. отримала команда профорганізації Апарату Верховної Ради України, голова профкому Москаленко А.М.

За п’яте місце грошову винагороду в розмірі 150,00 грн. отримала команда профспілкової організації Державного космічного агентства України, голова профкому Платонова О.В.

Суддя змагань – Тімофеєв Юрій Віталійович.

Наступні місця розподілилися так:

1. Департамент соціальної політики КМДА;
  2. Департамент патрульної поліції міста Києва;
  3. Територіальні центри соціального обслуговування;
  4. Державна прикордонна служба України;
  5. Національне агентство України з питань державної служби;
  6. Банкнотно-монетний двір НБУ;
  7. 10. Університет банківської справи.

Фото зі змагань