Семінар-нарада 22 вересня 2016 року

27.09.2016

22 вересня 2016 року в приміщенні Київського міського комітету відбувся семінар-нарада з профактивом Профспілки працівників державних установ міста Києва.

На семінарі розглядалися питання включення профспілкових організацій до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій. Учасникам надана детальна інформація про порядок проходження процедури реєстрації та роздані всі необхідні документи.

Заступник голови Київського міського комітету профспілки Машталер Микола Іванович поінформував присутніх про підготовчі заходи Київського міського комітету щодо організації Новорічних та різдвяних свят.

Крім того, на розгляд учасників семінару винесена інформація про участь збірної команди міста Києва у фінальному етапі Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців, АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя, а також, внесення змін до Статуту Профспілки працівників державних установ м. Києва.

IMG_8430 IMG_8435 IMG_8453 IMG_8440 IMG_8434 IMG_8452 IMG_8448 IMG_8463