Семінар-нарада профспілкового активу 14.11

14 листопада відбувся семінар-нарада з профспілковим активом, участь в якому прийняли більше тридцяти голів членських профспілкових організації.

IMG_4871

На запрошення керівництва міськкому, перед учасниками семінару виступила Мозгова Ольга, начальник Управління праці та соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації. Вона розповіла присутнім про новини в сфері субсидій та пільг.

IMG_4934

Крім того, експерт з трудового права Рашкевич Ігор проінформував присутніх про новели та переваги проекту Трудового кодексу, запропонованого до розгляду Федерацією профспілок України, який внесений на противагу владного проекту кодексу.

IMG_4909

Також, активом міськкому також були розглянуті питання організаційної діяльності, зокрема, щодо підготовки до проведення Пленуму міського комітету та  Новорічно-Різдвяних свят.

По завершенню роботи семінару-наради, Голова міського комітету Віталій Почтовий традиційно привітав присутніх з професійними святами та відзначив ювілярів.

IMG_4884

IMG_4897