Семінар-нарада з профспілковим активом

6 листопада в Київському міському комітеті профспілки відбувся навчальний семінар-нарада з профспілковим активом.

IMG_3294

Ольга Мозгова – начальник Управління праці та соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та Кулік Марина – начальник відділу прийому громадян Управління ознайомили профактив зі змінами в порядку надання житлових субсидій населенню.

IMG_3287

IMG_3304

Також, на запрошення Голови міськкому, перед профактивом виступив Олександр Якубенко – начальник Міжрегіонального територіального управління Нацдержслужби по м. Києву, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, яки проінформував присутніх про стан реформування державної служби та ситуацію з оплатою праці держслужбовців.

IMG_3316

Крім того, були розглянуті питання поточної діяльності міськкому щодо підготовки до Новорічно-Різдвяних свят, проведення фінального етапу Спартакіади Профспілки працівників державних установ м. Києва – змагань з волейболу та інше.