Семінар-навчання профспілкового активу 25.10.

26.10.2017

25 жовтня в приміщенні Київського міського комітету відбувся навчальний семінар для голів об’єднаних та первинних профспілкових організацій Профспілки працівників державних установ м. Києва. Основною темою семінару була пенсійна реформа в Україні. Перед профактивістами виступила Грєбєннікова Людмила Миколаївна – начальник управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві, яка розповіла про нововведення та особливості реформи.

Крім того, заступник Голови Профспілки Микола Машталер проінформував голів профспілкових організацій про заплановані новорічні та різдвяні заходи, підготовку до Пленуму Київського міського комітету та анонсував запланований на 18 листопада фінальний етап Спартакіади Профспілки працівників державних установ м. Києва – змагання з волейболу.