Семінар профспілкового активу 21.01.20

21 січня проведено робочий семінар-нараду з профспілковим активом.

IMG_5234

На запрошення міськкому, участь у семінарі взяв член робочої групи Федерації профспілок України з підготовки проєкту Трудового кодексу України Павло Прудніков, який інформував актив щодо загроз трудовим та профспілковим правам, які несе урядовий проєкт Закону України «Про працю» (№2708).

IMG_5230

Перед присутніми також виступив заступник голови Молодіжної Ради ФПУ Павло Олещук, який поділився власним баченням розвитку інформаційної діяльності в профспілках, та досвідом комунікаційної роботи профспілок в соціальних мережах.

IMG_5243

На нараді також було оговорено питання поточної діяльності міського комітету, зокрема щодо підсумків проведення культурно-масових заходів в період Новорічно-Різдвяних свят та організації звітно-виборного процесу в профорганізаціях поточного року.

IMG_5251