Щодо міжнародної роботи

06.08.2018

На запрошення Профспілки державних установ, муніципалітетів, підприємств та фінансових працівників Латвії (Latvijas valsts iestāžu, pašvaldību uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrība – LVIPUFDA), Головою Профспілки працівників державних установ м. Києва Віталієм Почтовим та представниками активу членських організацій міськкому, здійснено робочий візит до м. Рига (Латвія). В рамках візиту проведено ряд офіційних зустрічей з представниками профспілкових організацій LVІPUFDA, зокрема Конституційного суду Латвії (Latvijas Republikas Satversmes tiesa) та членами Правління Профспілки державних установ, муніципалітетів, підприємств та фінансових працівників Латвії.

Результатом проведених зустрічей, а також обговорення спільних питань представництва і захисту членів профспілки, та комунікації виборних профспілкових органів зі спілчанами, стало підписання Договору про співробітництво між Профспілкою державних установ, муніципалітетів, підприємств та фінансових працівників Латвії (Голова – Андрій Іргенсон) та Профспілкою працівників державних установ м. Києва. За дорученням Президії міськкому, з української сторони, Договір підписав Голова Профспілки Віталій Почтовий.