Щодо законопроектів

Шановні друзі!

Голоси на підтримку петиції про не розгляд законопроекту №2681 зібрано!

Ми щиро вдячні всім хто не залишився осторонь і своїм голосом підтримав цю петицію.

За інформацією Київської міської ради профспілок наша Профспілка була однієї з найактивніших в підтримці петиції.

Разом з тим, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України направило для погодження до Мінюсту законопроект «Про працю», раніше зареєстрований під номером 2708, петиція про не розгляд якого зібрала необхідні 25 000 голосів. Також, на розгляді перебуває законопроект №3204 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дії колективних договорів» та «Про внесення змін до деяких законів України щодо стабілізації функціонування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування», реєстраційний №2275.

В зв’язку з цим, Федерацією профспілок України надіслано листи до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Кабінету Міністрів України з вимогою зупинити просування зазначених законопроектів.

Лист ФПУ щодо законопроекту №2708 “Про працю”

Лист ФПУ щодо законопроекту №3204 щодо колективних договорів