Творчий конкурс рукоділля

22.01.2019

Київський міський комітет оголошує Творчий конкурс рукоділля Профспілки працівників державних установ міста Києва.

Конкурс проводиться в чотирьох номінаціях:

• чоловіки для жінок (вироби виготовлені чоловіками);
  • вишивка, виконана різною технікою (рушники, скатертини, серветки);
  • плетіння (гачком, спицями, фриволіте, бісероплетіння, макраме);
  • валяння з вовни.

Призовий фонд буде встановлено окремим рішенням Президії Київського міського комітету профспілки.

За поданням організаційного комітету, можуть бути встановлені додаткові заохочувальні премії для лауреатів Конкурсу.

Кожен член профспілки може подати роботу на участь в конкурсі як в одній номінації та і у всіх чотирьох, але не більше ніж по одній роботі у кожній з номінацій.

До робіт додається анкета учасника.

Прийом робіт триватиме до 15 лютого 2019 року (включно), підведення підсумків Конкурсу буде проведено до 20 лютого.

За бажанням учасників конкурсу, творчі роботи, після підведення підсумків, будуть повернені, про що учасник має вказати у анкеті.

Роботи просимо надавати через голів профспілкових комітетів членських організацій щоденно з 09:00 до 16:00 год. (крім суботи та неділі) за адресою: 01024, м. Київ, вул. Ак.Богомольця, 7/14 (організаційно-правовий відділ міськкому).

Телефон для довідок: 253-73-87, факс: 253-17-10.

Завантажити Анкету учасника творчого конкурсу