Відбулись звітно-виборні збори в профспілковій організації Апарату Верховної Ради України

23.07.2020

Сьогодні, 23 липня, відбулися звітно-виборні збори профспілкової організації Апарату Верховної Ради України. Зі звітною доповіддю виступив голова профорганізації Москаленко Андрій Миколайович.

У виступах делегатів звітно-виборних зборів надана задовільна оцінка роботи профспілкового комітету, і  на новий термін обрано головою первинної профспілкової організації Апарату Верховної Ради України Москаленка Андрія Миколайовича.

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ щиро вітає всіх учасників зборів, а голову профкому Москаленка Андрія – з позитивною оцінкою роботи  і обранням на новий термін.