Відбулися змагання з шахів

27.02.2017

Відбулися змагання з шахів Профспілки працівників державних установ м. Києва.

25 лютого 2017 року було проведено змагання з шахів у Шахово-шашковій школі “Авангард”, за адресою вул. Золотоустівська, 1.

В змаганнях прийняли участь 16 команд колективів фізкультури профспілкових організацій працівників державних установ, серед яких:

1. Департамент соціальної політики КМДА;
  2. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ;
  3. Державне космічне агентство України;
  4. ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»;
  5. Генеральна прокуратура України;
  6. Державна архівна служба України;
  7. Міністерство внутрішніх справ України;
  8. Банкнотно-монетний двір НБУ;
  9. Міністерство молоді та спорту України;
  10. Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України;
  11. Національне агентство України з питань державної служби;
  12. ПАТ «Укрсоцбанк»;
  13. Київська міська державна адміністрація;
  14. Апарат Верховної Ради України;
  15. Служба безпеки України;
  16. Національна академія Служби безпеки України.

За підсумками змагань:

I місце виборола команда профорганізації Міністерства молоді та спорту України, голова профкому Мегей В.Л.

IMG_9506

Команда була нагороджена кубком, медалями, дипломом І ступеня та грошовою премією в розмірі 600 грн.

II місце – команда Первинної профспілкової організації працівників Генеральної прокуратури України, голова профкому Барцицький А.Д.

IMG_9511

Команді було вручено кубок, медалі, диплом за друге місце і грошова премія в розмірі 450 грн.

III місце – команда Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації, голова об’єднання Гутік І.П.

IMG_9494

Команда нагороджена кубком, медалями, дипломом за третє місце і грошовою премією в розмірі 300 грн.

За четверте місце грошову винагороду в розмірі 150 грн. отримала команда Служби безпеки України (голова профкому Шатілов В.І.).

IMG_9490

За п’яте місце грошову винагороду в розмірі 120 грн. отримала команда Профспілкової організації ПАТ «Укрсоцбанк» (голова Рудєв М.М.).

IMG_9487

Суддя змагань – Тімофеєв Юрій Віталійович

Серед решти команд місця розподілилися наступним чином:

6. Міністерство внутрішніх справ України;

7. Апарат Верховної Ради України

7. Автотранспортне підприємство Управління справами Апарату Верховної Ради України;

7. Державне космічне агентство України;

8. Національна академія Служби безпеки України;

9. Департамент соціальної політики КМДА

10. Державна архівна служба України

11. ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»

12. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ;

12. Національне агентство України з питань державної служби

13. Банкнотно-монетний двір НБУ

Більше фото тут

Дякуємо всім командам за активність та запрошуємо до участі в наступних етапах Спартакіади Профспілки працівників державних установ м. Києва