Відбувся пленум Об’єднаної профорганізації Служби безпеки України

4 лютого відбувся пленум Об’єднаного комітету профспілки Служби безпеки України, на якому були підведені підсумки роботи об’єднання за 2019 рік.

изображение_viber_2020-02-05_15-22-01

В роботі пленуму брав участь Голова Профспілки Віталій Почтовий. Голова проінформував присутніх про виконання міськкомом програми дій Профспілки на 2015-2020 роки і наголосив на активізації роботи щодо мотивації профспілкового членства, особливо на залучення до профспілкової роботи активної молоді.

изображение_viber_2020-02-05_15-21-28

Разом з тим, Віталій Почтовий окремо акцентував увагу присутніх на основній функції профспілки – захист і представництво людини праці, а цю функцію зараз активно намагаються зруйнувати, просуваючи законопроекти, що унеможливлюють не тільки виконання профспілками своїх основних завдань, а й реалізацію працівниками своїх законних прав та інтересів, заганяючи простого працівника в рабське стійло.

То ж голова закликав всіх присутніх єднатися навколо профспілки та відстоювати свої права на справедливі і чесні умови праці.