Відбувся розіграш Кубку міськкому з міні-футболу

27.09.2021

logo

25 вересня міськкомом проведено найпопулярніший та найемоційніший етап Спартакіади Профспілки працівників державних установ м. Києва – Кубок Київського міського комітету з міні-футболу.

За результатами перевірки приналежності учасників змагань до членства в профспілці, до турніру було допущено 9 команд:

– Центральна виборча комісія,

– ДП «Український інститут інтелектуальної власності».

Призовий фонд турніру – 12 500,00 грн

Всього участь у турнірі прийняли більше 100 гравців, яких прийшли підтримати друзі та члени сім’ї.

Особливу вдячність міськком висловлює головам профспілкових організацій Апарату Верховної Ради України (Андрій Москаленко) та Міністерства фінансів України (Наталія Олійник), які не тільки організували участь трудових колективів у турнірі, а й особисто підтримали свої команди.

IMG_7083

В процесі турніру зіграно 9 матчів та забито 50 голів.

IMG_7109

За підсумками змагань, четверте місце зайняла команда Центральної виборчої комісії.

IMG_7248

Бронзові нагороди виборола команда Національного банку України.

IMG_7232

Срібними призерами розіграшу Кубку стали представники Мініфстерства фінансів України.

IMG_7236

Кубок переможця та золоті медалі турніру 2021 року отримала команда Головного управління Національної поліції у м. Києві.

IMG_7240

Решта місць, з врахуванням особистих зустрічей, стадії виходу до наступного туру, показників забитих-пропущених м’ячів тощо, розподілилась наступним чином:

5 місце – Банкнотно – монетний двір НБУ;

5 місце – Головне управління АТ «Державний ощадний банк України» по м. Києву  та Київській області;

6 місце – ДП «Український інститут інтелектуальної власності»;

7 місце – Апарат Верховної Ради України;

8 місце – ОППО Київської міської державної адміністрації;

Кращим бомбардиром турніру визнано Піралієва Елчина Валех-огли, який забив 10 голів (команда Міністерства фінансів України), кращим воротарем став Юрій Андропов (команда Центральної виборчої комісії). Приз за найкращий гол отримав Роман Сидоренко (команда Національного банку України).

Міський комітет вдячний спортсменам за яскраву гру, проявлену взаємоповагу та толерантність, глядачам за жваву підтримку, а профкомам команд-учасниць за забезпечення команд формою з корпоративною символікою.

Профспілка працівників державних установ м. Києва вдячна керівництву Державної прикордонної служби України та Окремої комендатури охорони та забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби України, на базі спортивного комплексу якої був проведений розіграш Кубку.