Вітання з ювілеєм трудової діяльності

03.05.2018

Керівництво та апарат Київського міського комітету профспілки працівників державних установ щиро вітає головного бухгалтера міськкому Ольгу Фефелову з ювілеєм трудової діяльності в апараті міського комітету.

Шановна Ольго Олександрівно, впродовж 25  років Ви є фінансовою опорою не тільки міського комітету, а й сотень профспілкових організацій Профспілки працівників державних установ міста Києва. Ваша участь у навчанні скарбників профорганізацій, роз’яснення податкового законодавства та фінансове супроводження діяльності профкомів державних установ щодня зміцнює профспілку,  додає авторитету та поваги.

Саме тому, у Ваш трудовий ювілей, Президією міськкому прийнято рішення щодо нагородження Вас найвищою нагородою – нагрудним знаком Профспілки працівників державних установ м. Києва «Знак пошани».

Щиро вітаємо, а також  бажаємо успіхів у подальшій професійній діяльності, сімейного затишку, добробуту, міцного здоров’я та гарного настрою.