Вітаємо з обранням!

28.08.2020

За рішенням VIII Пленуму Київського міського комітету профспілки працівників державних установ, який відбувся 27 серпня 2020 року заступником Голови Профспілки працівників державних установ м. Києва обрано Скаковського Дмитра Валерійовича.

IMG_5813

Апарат Київського міського комітету та актив Профспілки щиро вітає Дмитра Валерійовича з обранням на відповідальну посаду, бажає міцного здоров’я, невичерпної енергії, профспілкової наснаги, нових професійних надбань у захисті трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

Вищим виборним органом Профспілки також розглянуті інші питання організаційної роботи міськкому, затверджено матеріали та проекти постанов ХІІ Київської міської звітно-виборної конференції.