Всеукраїнський конкурс “Кращий державний службовець”

В п’ятницю, 11 травня відбулося засідання організаційного комітету з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у місті Києві та Київській області.

На засіданні організаційного комітету, до складу якого традиційно входить Голова Профспілки працівників державних установ міста Києва Віталій Почтовий, були прийняті план проведення конкурсу та методичні рекомендації учасникам конкурсу.

Голова Профспілки Віталій Почтовий запросив голів та активістів профспілкових організацій взяти участь у конкурсі та наголосив, що відповідно до постанови Президії Київського міського комітету переможці конкурсу з членських організацій Профспілки будуть нагороджені міськкомом цінними подарунками.