З Днем медичного працівника

Шановні працівники медичної галузі!

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ

щиро вітає вас із професійним святом!

Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Тому з нагоди Дня медичного працівника прийміть сердечну подяку за Вашу самовіддану працю, за вашу місію охоронців здоров’я нації.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани.

За дорученням Президії

Київського міського комітету

профспілки працівників державних установ                                    Віталій Почтовий