З Днем працівників статистики!

05.12.2021

logo

Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників статистики України!

У сучасному світі все більше зростає роль статистичної інформації в економіці та суспільстві, адже наявність усебічної й об’єктивної інформаційної бази є першочерговою передумовою ефективного управління соціально-економічними процесами.

Професійне свято – День працівників статистики України, для всіх фахівців, зайнятих статистичною діяльністю, стало визнанням їх вагомої ролі та суттєвого внеску в соціально-економічний розвиток країни.

Головними критеріями вашої праці, як завжди, залишаються принциповість та об’єктивність, оперативне реагування на проблеми сьогодення. Нехай і надалі запорукою вашої успішної роботи буде високий професіоналізм, відданість справі та відповідальне ставлення до неї.

Зичимо всім вам і вашим родинам міцного здоров’я, особистого щастя, достатку, миру, творчої наснаги та подальших трудових звершень на благо українського народу.

 

За дорученням Президії

Київського міського комітету

профспілки працівників державних установ                       Віталій Почтовий

З нагоди свята, Голова профспілки Віталій Почтовий привітав членів профспілки Національної академії статистики, обліку та аудиту і вручив вищу нагороду Профспілки працівників державних установ м. Києва  “Знак Пошани” ректору академії Осауленку Олександру Григоровичу, і Почесну грамоту міськкому – голові профспілкової організації академії Шульзі Світлані.

зображення_viber_2021-12-06_09-44-24-654

зображення_viber_2021-12-06_09-45-09-042