З Днем журналіста

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ щиро вітає працівників редакції газет «Урядовий кур’єр», «Голос України» та всівх причетних з професійним святом – Днем Журналіста!

Кожен день в світі відбувається багато подій, але далеко не всі вони стають новинами.

І саме ви, журналісти, перетворюєте те, що відбувається в новини, підіймаєте актуальні теми, аналізуєте, порівнюєте, створюєте інформаційну картину дня.

Дякуємо Вам за професійність, активну громадянську позицію, стійкість та самовіддану працю.

Від щирого серця бажаємо фахового натхнення, твердості духу, міцного здоров’я та родинного затишку.

За дорученням Президії

Київського міського комітету

профспілки працівників державних установ                                        Віталій Почтовий