З Днем журналіста!

04.06.2021

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ щиро вітає профспілковий актив редакцій газет «Голос України» та «Урядовий кур’єр» з професійним святом – Днем журналіста!

В реаліях сьогодення, журналістика стала однією з найвпливовіших сфер в житті країни, і ми пишаємось тим, що організації Профспілки активно діють в такий авторитетних виданнях.

Дякуємо Вам за професійність, активну громадянську позицію, оперативність у доведенні інформації до читачів, в тому числі щодо діяльності Профспілки працівників державних установ м. Києва.

Від щирого серця бажаємо успіхів у Вашій нелегкій почесній праці, міцного здоров’я та родинного затишку.

За дорученням Президії

Київського міського комітету

профспілки працівників державних установ                                    Віталій Почтовий