Кубок міськкому з міні-футболу 05.10.19

Київський міський комітет запрошує членські профспілкові організації взяти участь у найпопулярнішому етапі Спартакіади профспілки – розіграші Кубку з міні-футболу.

Місце проведення змагань: спортивний комплекс Окремої комендатури охорони та забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби України (м. Київ, вул. Світла, 6, Бортничі).

Покриття ігрового майданчика – штучна трава.

Для проходження контрольно-пропускного пункту окремої комендатури кожному учаснику ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу.

Дата та час проведення змагань: 05 жовтня 2019 року, початок о 10:00 год.

Реєстрація та жеребкування о 09:30.

До участі в розіграші Кубку допускаються всі бажаючі працівники, які є членами Профспілки працівників державних установ м. Києва, мають довідку про стан здоров’я та дозвіл приймати участь в змагання з даного виду спорту, що підтверджено візою лікаря.

Так, підтвердженням членства учасника змагань в профспілковій організації є оформлена належним чином заявка на участь в змаганні, підписана головою профспілкової організації з проставленням печатки (за наявності).

Підтвердженням приналежності учасника змагань до підприємства, установи чи організації, в яких діє профспілкова організація, є один з таких документів:

– довідка з місця роботи, видана особою або структурним підрозділом відповідальним за кадрову роботу;

– копія наказу про прийняття на роботу, завірена особою або структурним підрозділом відповідальним за кадрову роботу;

– службове посвідчення;

– копія трудової книжки.

– тощо.

Команда або окремий учасник, що не зможуть підтвердити факт приналежності до підприємства, установи, організації, в яких діє профспілкова організація не будуть допущені до змагань.

Кожен учасник повинен мати при собі документ, який посвідчує особу, або його копію.

При наявності у команди вболівальників, їх теж потрібно вносити в заявку з позначкою “вболівальник”.

Змагання проводяться відповідно жеребкування за кубковою або змішаною системою (в залежності від кількості команд-учасниць).

Зустрічі складаються з 20 хвилин (2 тайми по 10 хвилин кожний), фінальна зустріч – 30 хвилин (2 тайми по 15 хвилин).

Регламент гри встановлюється відповідно спільного рішення представників команд та головною суддівською колегією.

Змагання командні. Склад команди не більше 10 чоловік, з них 1 представник команди.

Представник команди подає в мандатну комісію:

• обов’язково! за 5 днів до початку розіграшу попередню заявку (факс: 253-17-10, e-mail: kprofderj@ukr.net);
  • поіменну заявку в день розіграшу, підписану лікарем.

Довідки за телефоном – 253-73-87 (оргвідділ міськкому).

Завантажити:

Положення про розіграш Кубку з міні-футболу

Заявка на участь в розіграші Кубку з міні-футболу