Змагання з рибної ловлі 29.09.17

Шановні члени профспілки!

На виконання плану спортивних змагань серед членів профспілки працівників державних установ м. Києва, у відповідності до положення “Про проведення змагань з рибної ловлі (фідер) серед команд членських організацій Профспілки працівників державних установ м. Києва”, 29 вересня 2017 року було проведено змагання з риболовлі на базі лиманного господарства «Нептун» (ур. Ровжі).

В змаганнях прийняли участь 13 команд колективів фізкультури профспілкових організацій працівників державних установ, серед яких:

1. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ;

2. ПАТ «Укрсоцбанк»;

3. ОППО Київської міської державної адміністрації;

4. Банкнотно-монетний двір Національного банку України;

5. Департамент соціальної політики КМДА;

6. Міністерство молоді та спорту України;

7. Апарат Верховної Ради України;

8. Національне агентство з питань державної служби України;

9. Київський міський комітет профспілки працівників державних установ;

10. Державне космічне агентство України;

11. Київська міська організація профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України;

12. ДП «Укрпатент»;

13. Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву.

За підсумками змагань:

I місце виборола команда Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації,

Голова – Гутік Іван Петрович.

Команда була нагороджена кубком, медалями, дипломом І ступеня та грошовою премією в розмірі 1000 грн.

IMG_0691

II місце – команда  Первинної профспілкової організації Банкнотно-монетного двору Національного банку України,

Голова – Бібік Валерій Анатолійович.

Команді було вручено кубок, медалі, диплом за друге місце і грошова премія в розмірі 700 грн.

IMG_0683

III місце – команда Первинної профспілкової організації Апарату Верховної Ради України,

Голова – Москаленко Андрій Миколайович.

Команда нагороджена кубком, медалями, дипломом за третє місце і грошовою премією в розмірі 500 грн.

IMG_0680

Найбільшу рибу турніру виловив учасник команди Банкнотно-монетного двору Національного банку України Юденков Георгій, який нагороджений пам’ятною відзнакою та грошовою премією в розмірі 300,00 грн.

IMG_0696

Наступні місця розподілилися наступним чином:

4. Київська міська організація профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України;

5. ОППО Департаменту соціальної політики м. Києва;

6. Національне агентство України з питань державної служби;

7. Київський міський комітет профспілки працівників державних установ;

8. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ;

9. ПАТ «Укрсоцбанк»;

9. Державне космічне агентство України;

9. Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву;

10. ДП «Укрпатент»;

11. Міністерство молоді та спорту України.

IMG_0700