Змагання з риболовлі

Шановні профспілчани!

Київський міський комітет профспілки оголошує про проведення чергового етапу Спартакіади – змагань з рибної ловлі!

Місце проведення завдань: Лиманне господарство «Нептун» (07341, Київська область, Вишгородський район, Урочище Ровжі, 1).

Сторінка господарства у мережі Facebook https://www.facebook.com/LimanNeptun/

Географічні координати господарства 50.869311, 30.577591.

Дата та час проведення змагань: 14 вересня 2018 року (п’ятниця).

Початок реєстрація та жеребкування учасників змагань безпосередньо  на КПП ЛГ «Нептун» о 6:00.

Змагання командні. Склад команди – 2 особи. Участь можуть приймати чоловіки та жінки.

Кількість команд-учасників змагань обмежена. До змагань допускаються перші 15 команд, які надали заявки до Київського міського комітету.

Змагання змішані: фідер (донна вудка) та поплавок.

Кожному з учасників команди дозволено ловити лише двома вудлищами з одним гачком на кожному (без обмеження виду поплавочної  ловлі: матчеве, болонське, штекерне, махове вудлище тощо). Кількість запасних вудлищ не обмежена.

В залік йде вся риба, виловлена обома членами команди. Вага улову команди переводиться у бали за схемою: 1 грам виловленої риби = 1 заліковий бал.

Команда-переможець визначається за найбільшою сумою балів.

Представник команди подає в термін з 09:00 год. 05.09.2018  до 17:00 год. 11.09.2018 до Київського міського комітету профспілки працівників державних установ (організаційно-правовий відділ) оригінал поіменної заявки складу команди та контактних даних представника.

Попередні заявки надсилаються електронною поштою kprofderj@ukr.net або факсом 253-17-10.

Положення про проведення змагань з рибної ловлі

Заявка на участь в змаганнях