Змагання з волейболу 18 листопада 2017 року

31.10.2017

Шановні голови об’єднаних та первинних профспілкових організацій!

18 листопада Київським міським комітетом буде проведено фінальний етап Спартакіади Профспілки працівників державних установ м. Києва – змагання з волейболу.

Місце проведення: спортивний зал Національної академії статистики, обліку та аудиту;

Адреса: м. Київ, вул. Підгірна, 1 (станція метро Лук’янівська).

До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі працівники, які є членами Профспілки працівників державних установ м. Києва, мають довідку про стан здоров’я та дозвіл приймати участь в змагання з даного виду спорту. Підтвердженням щодо членства учасника змагань в Профспілці є оформлена належним чином заявка на участь у змаганнях, посвідчена підписом голови профкому та печаткою членської організації (за наявності) або членський квиток.

Кожен учасник повинен мати при собі документ, який посвідчує особу, або його копію.

Змагання командні. Склад команди 12 чоловік. На майданчику одночасно виступають 6 гравців.

Змагання проводяться відповідно жеребкування за кубковою або круговою системою (в залежності від кількості команд-учасниць).

Представник команди подає в мандатну комісію:

• попередню заявку (факс: 253-17-10, email: kprofderj@ukr.net);
  • поіменну заявку в день розіграшу, підписану лікарем.

Контактний телефон:  253-73-87 – оргвідділ міськкому.

Завантажити заявку на участь в змаганнях

Завантажити Положення про проведення змагань