Звітні збори профспілкової організації ДП “ГДІП”

В Академічному музично-драматичному циганському театрі «Романс» 12 жовтня 2021 року було проведено звітні збори Первинної профспілкової організації Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв».

ADS_2045

Відкрив захід генеральний директор ДП «ГДІП» Павло Кривонос, який привітав колег із великими святами: «Покрова Святої Богородиці» та  «День Захисника та Захисниць України».

ADS_2043

З привітанням учасникам зборів виступив заступник Голови Профспілки працівників державних установ Дмитро Скаковський та вручив профспілковим активістам ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» Почесні грамоти профспілки за високий професіоналізм, за багаторічну, самовіддану роботу в профспілках по захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

ADS_2144

Голова Первинної профспілкової організації ДП «ГДІП» Валентина Михайлова представила учасникам зборів звіт про результати роботи профспілкового комітету упродовж 9 місяців 2021 року, а саме про забезпечення путівками до оздоровчих установ, реабілітаційних центрів, пансіонатів, санаторіїв членів профспілки; проведення масових культурних заходів; заохочення працівників із нагоди ювілейних дат; надання допомоги для закупівлі шкільного приладдя для дітей працівників; закупівлю санітарних засобів для індивідуального захисту; надання фінансової допомоги для проведення лабораторних обстежень і реабілітації, а також допомогу для ветеранів Війни, учасників бойових дій та в разі стихійного лиха.

ADS_2046

Голова ради трудового колективу, головний інженер ДП «ГДІП» Микола Волковінський під час своєї доповіді розповів про виконання положень чинного колективного договору.

ADS_2234

Звітні збори трудового колективу ДП «ГДІП» було завершено концертною програмою  колективом циганського театру «Романс».