Склад Київського міського комітету

logo

Склад

Київського міського комітету

профспілки працівників державних установ

(затверджений ХІ Київською міською звітно-виборною конференцією

 Профспілки працівників державних установ 10.09.2015)

  1. Бібік Валерій Анатолійович профспілкова організація Банкнотно-монетного двору Національного банку України;
  2. Будянська Ніна Леонідівнапрофспілкова організація Міністерства економічного розвитку і торгівлі України;
  3. Борисюк Людмила МиколаївнаОб’єднання первинних профспілкових організацій Департаменту соціальної політики м. Києва;
  4. Васюк Петро ГригоровичКиївська міська організація атестованих працівників органів внутрішніх справ України;
  5. Гутік Іван ПетровичОб’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації;
  6. Зінченко Тетяна ФедорівнаОб’єднання первинних профспілкових організацій Департаменту соціальної політики м. Києва;
  7. Каліна Тетяна Володимирівнапрофспілкова організація Верховного Суду України;
  8. Калугіна Оксана Іванівнапрофспілкова організація Редакції газети «Голос України»;
  9. Кубрак Оксана ВолодимирівнаОб’єднання первинних профспілкових організацій Головного управління АТ «Ощадбанк» по м. Києву та Київській області;
  10. Кирилюк Людмила Анатоліївнапрофспілкова організація Міністерства внутрішніх справ України;
  11. Кирпач Михайло Несторовичпрофспілкова організація Редакції газети «Урядовий кур’єр»;
  12. Кірієнко Павло Васильович – профспілкова організація Головного господарського управління Національного банку України;
  13. Кондратенко Валерій Миколайовичпрофспілкова організація Секретаріату Кабінету Міністрів України;
  14. Коноваленко Володимир Семеновичпрофспілкова організація Державної служби фінансового моніторингу України;
  15. Корзаченко Василь Григорович профспілкова організація Міністерства закордонних справ України;
  16. Красовська Наталія МиколаївнаОб’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації;
  17. Машталер Микола ІвановичКиївський міський комітет;
  18. Михайлова Валентина Іванівнапрофспілкова організація ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»;
  19. Олійник наталія Леонідівнапрофспілкова організація Міністертсва фінансів України;
  20. Почтовий Віталій СеменовичКиївський міський комітет;
  21. Птиця Антоніна МиколаївнаОПО Державної прикордонної служби України;
  22. Прилепішева Юлія Анатоліївна профспілкова організація Державної архівної служба України;
  23. Рудєв Микола Миколайовичпрофспілкова організація ПАТ «Укрсоцбанк»;
  24. Рева Сергій Володимировичпрофспілкова організація Апеляційного суду міста Києва;
  25. Синявська Надія СтаніславівнаОб’єднання первинних профспілкових організацій Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві;
  26. Скаковський Дмитро ВалерійовичКиївський міський комітет, делеговано Об’єднанням первинних профспілкових організацій Територіальних центрів соціального обслуговування;
  27. Стадник Василь Івановичпрофспілкова організація Апарату Верховної Ради України;
  28. Сидоренко Олександр Петровичпрофспілкова організація Центрального казенного підприємства пробірного контролю;
  29. Перун Юрій Дмитрович – профспілкова організація Національного банку України;
  30. Ткаченко Ніна Іванівнапрофспілкова організація ДП «Готельний комплекс «Київ»;
  31. Фефелова Ольга ОлександрівнаКиївський міський комітет, делеговано Об’єднанням первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації;
  32. Шатілов Володимир ІвановичОКП Служби безпеки України;
  33. Москаленко Андрій Миколайович – профспілкова організація Апарату Верховної Ради України;
  34. Негієвич Валентина Михайлівнапрофспілкова організація Національного  агентства України з питань державної служби.