Результати змагань з кульової стрільби

Спартакіада серед організацій Профспілки працівників державних установ міста Києва триває. В суботу 9 жовтня міськкомом проведено черговий етап – змагання з кульової стрільби.

Призовий фонд турніру – 7 100,00 грн

Найактивнішу участь взяли колективи профспілок таких організацій:

• Верховний Суд;
  • ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»;
  • Банкнотно-монетний двір Національного банку України;
  • Секретаріат Київської міської ради;
  • Національне агентство з питань запобігання корупції;
  • Головне управління Національної поліції в місті Києві;
  • Апарат Верховної Ради України;
  • Головне управління АТ «Ощадбанк» по місту Києву і області;
  • Державна екологічна інспекція України;
  • Державна служба фінансового моніторингу України;
  • Державна казначейська служба України.

Особливу вдячність міськком висловлює головам профспілкових організацій Апарату Верховної Ради України (Андрій Москаленко), Державної казначейської служби України (Добишева Ольга), Державної екологічної інспекції України (Бойко Ольга) та Державної служби фінансового моніторингу України (Анісков Валерій), які не тільки організували участь трудових колективів у турнірі, а й особисто підтримали свої команди.

За результатами змагань призові місця розподілились наступним чином:

I місце виборола команда Головного управління Національної поліції у м. Києві, голова профоб’єднання Васюк Петро Григорович.

Команда була нагороджена кубком, дипломом І ступеня, медалями та грошовою винагородою в розмірі 2000,00 грн.

II місце посіла команда Секретаріату Київської міської ради, голова профоб’єднання Гутік Іван Петрович.

Команда нагороджена кубком, дипломом за ІІ місце, медалями та грошовою винагородою в розмірі 1500,00 грн.

III місце – команда Верховного Суду, голова профкому Сурмачевська Лідія Львівна.

Команда нагороджена кубком, дипломом за ІІІ місце, медалями та грошовою винагородою в розмірі 1000,00 грн.

III місце – команда Головного управління АТ “Ощадбанк” по місту Києву і області, голова профоб’єднання  Трофимович Олена Володимирівна.

В особистому заліку серед чоловіків місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Бітюков Денис Вадимович, Національне агентство України з питань запобігання корупції;

2 місце – Больбат Олег Олександрович, Апарат Верховної Ради України;

3 місце – Пшеничний Сергій Вячеславович, Головне управління Національної поліції в м. Києві.

В особистому заліку серед жінок місця розподілилися так:

1 місце – Желябовська Яна Олегівна, Секретаріат Київської міської ради;

• місце – Зарко Наталія Володимирівна, Головне управління Національної поліції України в м. Києві;
  • місце – Степченко Лідія Станіславівна, Секретаріат Київської міської ради.

Учасники-переможці, які посіли І місця отримали малі кубки, дипломи, медалі відповідного рангу та грошові винагороди в розмірі 600,00 грн.

За ІІ та ІІІ місця особистої першості було вручено дипломи II та III ступеня, медалі та грошові винагороди – 400,00 та 300,00 грн. відповідно.

Наступні місця в командному заліку розподілилися таким чином:

1. Національне агентство з питань запобігання корупції;
  2. Банкнотно-монетний двір Національного банку України;
  3. Апарат Верховної Ради України;
  4. ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»;
  5. Державна служба фінансового моніторингу України;
  6. Державна екологічна інспекція України;
  7. Державна казначейська служба України.

Міськком ще раз вітає переможців та всіх учасників змагань і нагадує, що залишився останній етап Спартакіади – змагання з волейболу, який буде проведено 6 листопада. Підсумки Спартакіади будуть підведені в грудні – не проґавте шанс вибороти призові місця в загальному заліку Спартакіади!