З Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування – профспілчани!

Щиро вітаємо Вас з Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави та громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують громадяни.

Тому бажаємо Вам мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту та здійснення всіх Ваших життєвих планів та задумів!

За дорученням Президії

Київського міського комітету

профспілки працівників державних установ                               Віталій Почтовий