Вітаємо з нагородою!

03.12.2021

02 грудня відбулась зустріч керівництва  Профспілки працівників державних установ м. Києва з Головою Державної казначейської служби України Тетяною Слюз та активом профспілкової організації служби.

Під час зустрічі було обговорено питання захисту соціально-економічних та трудових прав працівників системи органів казначейської служби та розвитку культурно-масової і оздоровчої роботи.

Крім того, виконуючи повноваження члена Ради Федерації профспілок України, Віталій Почтовий, за значний особистий внесок у розвиток соціального партнерства, нагородив Голову Державної казначейської служби України найвищою нагородою ФПУ, що вручається керівникам установ та організацій  – Почесним знаком ФПУ “За розвиток соціального партнерства”