Новини організацій

logo

Первинна профспілкова організація Національного агентства з питань запобігання корупції протягом 2023 року:

  1. Двічі проводили День донорства.

У вересні 2023 року донорами стали 39 працівників НАЗК. Зібрали загалом 16 л крові.

У листопаді 2023 у донації крові взяли участь 48 людей. Загалом зібрали 20 літрів крові. При чому ініціатива щодо проведення заходу вдруге йшла від самих працівників!
Заходи підтримав особисто Голова НАЗК та один із його заступників.

  1. Взяли участь у акції “Смілива гривня” від Нацбанку.

Зібрали та перерахували на потреби ЗСУ 5630 грн монетами. (Брали участь в такій же акції минулого року, тоді забрали 3708 грн)

  1. Прикрасили ялинку та організували різдвяну музику в Хабі, де вона стоїть.

4. Організували традиційну вже для НАЗК “забаву” – Таємний Санта: всі, хто зголосився, шляхом жеребкування витягують ім’я колеги, якому шукатимуть новорічний подарунок. Протягом 2-х тижнів купують подарунки, підписують (кому він), приносять відповідальній особі, а ближче до Різдва ми їх видаватимемо під ялинкою.  Особа, яка отримує подарунок, не знає, хто саме його для неї обрав.

5. Замовили новорічні подарунки для профспілчан: брендовані символікою НАЗК теплі пледи в гарних картонних коробках, в наборі з брендованою чашкою або портативною гірляндою

*Інформація і фото надані профспілковою організацією НАЗК

***

 

28 жовтня 2023 року профспілковим комітетом Поліграфічного комбінату “Україна” проводилися командні змагання з боулінгу серед структурних підрозділів Поліграфкомбінату “Україна”, в яких взяли участь 135 чоловік.

Змагання присвятили 44-й річниці від дня заснування Державного підприємства “Поліграфічний комбінат “Україна” по виготовленню цінних паперів” (29.10.1979 – 29.10.2023).

***

 

19 жовтня 2023 року з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери, Департаментом соціальної політики спільно з Київським міським територіальним центром соціального обслуговування, та за участі Об’єднаної профспілкової організації територіальних центрів соціального обслуговування, було проведено Конкурс «Кращі працівники соціальної сфери міста Києва – 2023» та визначені переможці в номінаціях «Кращий соціальний працівник/фахівець із соціальної роботи»  та  «Кращий соціальний робітник».

Переможці були нагороджені грамотами та грошовим заохоченням.

***

 

14 жовтня 2023 року на базі спортивного комплексу СШ № 256 Оболонського району відбувся турнір з міні-футболу (Кубок Об’єднання первинних профспілкових організацій Київськї міської ради та Київської міської державної адміністрації).

У турнірі взяли участь 6 команд від первинних профспілкових організацій, що входять до Об’єднання. В результаті напруженої боротьби призові місця вибороли:

І місце – команда ППО Секретаріату Київської міської ради;

ІІ місце – команда ППО Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації.

ІІІ місце – команда ППО КП “Київблагоустрій”.

Відповідно до регламенту змагань кращим бомбардиром було визнано гравця команди ППО КП “Київблагоустрій” – Мушту Олексія, а кращим воротарем – Остапця Сергія з команди ППО Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації.

Переможці були нагороджені кубками, дипломами та грошовими заохоченнями, відповідно до Регламенту змагань. Вітаємо переможців!

Дякуємо за активну участь командам ППО Шевченківської, Голосіївської та Дарницької районних державних адміністрацій.

Окрема подяка голові Комісії ОКП з питань фізкультурно-масової роботи, начальнику відділу молоді та спорту Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації Образцову Олександру за допомогу в проведенні турніру.

 

***

Первинна профспілкова організація Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві організувала та провела чергов захоплюючу подорож мальовними куточками України для профспілчан. На фото село Буки та парк Олександрія (м. Біла Церква).

 

****

В День фізичної культури і спорту, 9 вересня, профспілкова організація Поліграфічного комбінату “Україна” провела змагання з картингу в трьох категоріях “Чоловіки”, “Жінки” і “Діти”.

Від міського комітету участь в заході взяв Голова міськкому Віталій Почтовий, який привітав учасників змагань зі святом і вручив переможцям нагороди.

**********************************************************************************************************************************

 

8 липня 2023 року профспілковим комітетом Поліграфічного комбінату “Україна” на базі Центру спеціальної підготовки був проведений курс-тренінг “Перша невідкладна допомога постраждалому” (тривалістю 6 годин) для працівників Поліграфкомбінату “Україна”, взяли участь 13 чоловік.

Програма курсу розроблена у відповідності до вимог Постанови КМУ від 21.11.2012 № 1115 “Про затвердження Порядку підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу” та наказу МОЗ від 09.03.2022 № 441 “Про затвердження порядків надання домедичної допомоги особам при невідкладних станах”.

*********************************************************************************************************************************
Профспілковою організацією Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві спільно з адміністрацією управління було провдено навчальний семінар для профспілкового активу на базі Дитячо-юнацької спортивної школи з академічного веслування “Славутич”.

 

**********************************************************************************************************************************

 

07 червня 2023 року на базі Вищої школи публічного управління відбулося виїздне розширене засідання Президії Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації. На засіданні Президії розглянуто  питання організації літнього оздоровлення та відпочинку працюючих та їхніх дітей, інші актуальні питання діяльності профспілкових організацій.

Також, фахівцями Вищої школи публічного управління для учасників заходу проведено семінар з підвищення кваліфікації за спеціальною короткостроковою програмою на тему «Командоутворення та стресостійкість в сучасних умовах».

 

***********************************************************************************************************************************

27 травня 2023 року профспілковим комітетом Поліграфічного комбінату “Україна” для членів профспілки організовано та  проведено теоретично-практичне навчання з вогневої підготовки на базі стрілецького тиру CSA.

У навчанні взяли участь 99 членів профспілки.

Захід присвячений професійному святу – Дню працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.

***********************************************************************************************************************************
Ви думаєте, ми дозволимо атакам окупантів вкрасти дитинство у наших дітей? Дзуськи! Адже попри повітряні тривоги і воєнний стан розуміємо, що діти не мають чекати слушної миті на свято, а у день Святого Миколая трапляються справжні дива!
Саме тому Профспілка працівників Мінфіну на чолі з Наталією Олійник , заручившись підтримкою керівництва, організувала справжнє свято для дітей! А в цьому їм допомогти ельфи, зайці, чарівник-фокусник і сам Святий Миколай з Show Kids
Під час свята голова Профспілки Наталія Олійник та голова журі конкурсу Людмила Рожкова нагородили переможців, лауреатів та учасників конкурсу поезій “Моя Україна – незламна і вільна”. Можете навіть не сумніватись, що переможці та лауреати отримали грошові винагороди, а учасники – солодощі від Профспілки. Адже Святий Миколай так любить вірші! Та й традиційні герої Дід Мороз Руслан Баранов і Снігуронька Галина Панфілова вітали дітей та зустрічали їх солодощами.
Свято вдалося! Діти танцювали, співали, раділи. Що може бути дорожчим у день Святого Миколая за дитячу радість?
Текст і фото – Первинна профспілкова організація Міністерства фінансів України

 

 

**********************************************************************************************************************************

9 жовтня, за сприяння первинної профспілкової організації Національного агентства України з питань  запобігання корупції, молодь агентства взяла участь у Гонці нації, в забігу типу TEAM.

IMG_2230

З 244 учасників, що також брали участь в цьому забіг 1 місце виборов представник агентства, а ще чотири працівники НАЗК посіли з 7 по 10 місця.

IMG_1946

IMG_1623

************************************************************************************************************

Первинною профспілковою організацією Поліграфічного комбінату ‟Україна” була організована екскурсія за програмою “Незабутня подорож Закарпаттям”, що проходила  з 13 до 17 жовтня 2021року, розрахована на 82 учасника.

056-2

Відвідали: Ужгородський замок, Закарпатський музей народної архітектури та побуту, Шато Чизай, руїни Невицького замку, Перечинську Мануфактуру, музеї Калочави, озеро Синевир.

140-2

Також за програмою було купання в термальних басейнах Косино, в чанах (с. Лумшори), відвідування найкращої кондитерської “Штефаньо”.

170-2

************************************************************************************************************

Після пом’якшення карантинних обмежень все більшою популярністю користуються екскурсії вихідного дня, які дозволяють в повній мірі насолодитися красою нашої країни та пробудити інтерес до історії рідного краю.

З наближенням свят все більше профспілкових організацій планують такі екскурсії в місто Одеса, Закарпаття, Київську, Черкаську та Полтавську області та інші регіони України.

Значний внесок у проведення таких культурно-масових заходів здійснює міський комітет, і, звісно, найвищою оцінкою його діяльності є саме вдячність від профспілкових організацій та членів профспілки.

Так, нещодавно, за сприяння міськкому первинна профспілкова організація Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат ОППО Департаменту соціальної політики відвідала мальовничі міста Хмельниччини та Чернівецької області, а саме місто Кам’янець-Подільський, Бакоту, Хотин.

Centre

А первинні профспілкові організації Державної архівної служби України, Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України та Центрального державного архіву зарубіжної україніки подякували міськкому за надану допомогу в організації та проведенні екскурсії вихідного дня «Шляхетна спадщина Вінничини».

CDAZU

Профспілковим комітет Поліграфічного комбінату “Україна” 5 червня 2021 року проводилися змагання з картингу серед працівників комбінату.

Змагання були присвячені Дню працівників видавництв,  поліграфії і книгорозповсюдження.

DSC00159

Переможці змагань серед жінок:

1 місце – Круглик Ірина Федорівна (цех виготовлення бланків на пластиковій основі та платіжних карток);

2 місце – Кириченко Ганна Василівна (цех голографічного захисту та нумерації продукції);

3 місце – Куроченко Ганна Михайлівна (цех офсетного друку).

 DSC00187

Переможці змагань серед чоловіків:

1 місце – Гощенко Леонід Костянтинович (державний центр персоналізації документів);

2 місце – Волинець Олександр Володимирович (дільниця додрукарських процесів);

3 місце – Кузьмик Андрій Іванович (відділ з інформаційної безпеки).  

DSC00195

Місце проведення змагань: м. Київ, просп. Глушкова, 9, картинг-центр “ЖАГА ШВИДКОСТІ” (Льодовий стадіон).

7 березня 2020 року профспілковим комітетом Поліграфічного комбінату “Україна” проводилися командні змагання з боулінгу серед підрозділів Поліграфкомбінату “Україна”, прийняло участь 100 чоловік.

Змагання присвячувались до Дня весни і любові (8 березня).

Місце проведення: торгово-розважальний комплекс  “Гулівер” (метро Палац Спорту),  Спортивна площа, 1-А.

DSC_0032

DSC_0049

DSC_0276

*************************************************************************************************************

Профспілковий комітет ДП «Готельний комплекс «Київ», за сприяння Київського міського комітету профспілки, організував та провів екскурсію профспілкового активу ло міста Вінниця.

FC78AF9C-E044-49F3-93C9-BC25763B7667

*************************************************************************************************************

Профспілковий комітет ДП «Готельний комплекс «Київ» висловлює слова подяки міському комітету профспілки працівників державних установ м. Києва за сприяння в організації виїзду профспілкового активу 5 жовтня до м. Біла Церква. Члени профспілкового активу із захопленням насолодилися барвами золотої осені в дендропарку «Олександрія» та ландшафтному парку с.Буки. Попереду у профспілкового комітету нові задуми та плани. Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю з міським комітетом профспілки

Hotel_Kyiv

80C437EF-65AC-47C6-BBE3-6DE9988AEF57

C59B50EB-5A57-402D-B351-937BCA0DFA36

A096EBB3-CFE3-437D-972F-167EA261C78D

*************************************************************************************************************

logo

Профспілковим комітет Поліграфічного комбінату “Україна” 14 вересня 2019 року проводилися змагання з картингу, які були приуречені до святкування 40-річчя від дня заснування державного підприємства “Поліграфічний комбінат “Україна” по виготовленню цінних паперів”.

Poligraf

20190914_145944

20190914_143232

Місце проведення змагань: м. Київ, просп. Глушкова, 9, картинг-центр “ЖАГА ШВИДКОСТІ” (Льодовий стадіон).

Переможці змагань серед жінок:

1 місце – Лавриненко Ірина Олександрівна (відділ збуту);

2 місце – Андебура Анна Віталіївна (відділ тендерних закупівель);

3 місце – Круглик Ірина Федорівна (цех виготовлення бланків на пластиковій основі та платіжних карток).

20190914_145459

Переможці змагань серед чоловіків:

1 місце – Гощенко Леонід Костянтинович (державний центр персоналізації документів);

2 місце – Волинець Олександр Володимирович (дільниця додрукарських процесів);

3 місце – Сидоренко Олександр Вікторович (цех виготовлення бланків на пластиковій основі та платіжних карток).

20190914_145828

************************************************************************************************************