Про профспілку

Ми раді вітати відвідувачів сайту Профспілки працівників державних установ міста Києва.

golovaНаша Профспілка об’єднує більше 600 профорганізацій, в яких працює близько 80 тисяч працівників та службовців, та є однією з найбільших та найпотужніших Профспілок України. До складу Профспілки впродовж багатьох років входять організації Секретаріату Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Головне управління державної служби України, переважної більшості міністерств і відомств.

Що нас усіх об’єднує? Якщо конкретно, то природне бажання людей впевненіше дивитися в завтрашній день. І тут навіть справа не в тому, що всі члени нашої організації застраховані на робочому місці від нещасного випадку, будь-кому може бути надана безкоштовна юридична допомога і підтримка з трудових питань. Профспілка допомагає людині праці стати активним учасником багатьох соціальних програм, пов’язаних з підтриманням здоров’я, організацією відпочинку дітей, із забезпеченням безпечних умов праці і т.д.

У сьогоднішній Україні в умовах постійних економічних і політичних перетворень, реформ державного управління неминуче виникають проблеми, на які працівник і роботодавець дивляться по різному, з різних точок зору. Це протиріччя пояснюється самою природою найманої праці. Профспілка допомагає трудящим в найскладніших ситуаціях відстояти свої законні права та інтереси. У діалозі, в соціальному партнерстві знаходити вирішення питань.

Профспілка працівників державних установ м. Києва у липні 2015 року минуло 40 років. Це означає, що у нас є достатній досвід, необхідні знання та ресурси. Ми впевнені в перспективах свого розвитку і раді поповненню нашої організації новими членами.

Висловлюємо надію, що будь-який відвідувач нашого сайту зможе або знайти корисну для себе інформацію, або поділитися своїми думками, або зробити те й інше.

Впевнені, що спільними зусиллями ми вийдемо на новий, більш продуктивний рівень своєї роботи в ім’я Людини Праці і процвітання нової України.

Голова Профспілки працівників державних

установ міста Києва

Почтовий Віталій Семенович