Історія профспілки

Профспілка працівників державних установ міста Києва розпочала своє існування 30 червня 1975 року, коли рішенням Президії Української республіканської ради профспілок було створено Київський міський комітет профспілки працівників державних установ.

Перший склад міського комітету, в кількості 50 осіб, та Президію в кількості 9 осіб було обрано на I організаційному пленумі 15 липня 1975 року.

Першою головою міськкому була обрана Омельченко Валентина Сергіївна, секретарем – Курилко М.І., а секретарем на громадських засадах – Литвиненко А.П.

З 1986 до 2000 року – головою міськкому профспілки був Павленко Анатолій Сергійович.

З липня 2000 року Профспілку працівників державних установ міста Києва очолює Почтовий Віталій Семенович, заступником голови міськкому був – Машталер Микола Іванович.

В вересні 2020 року заступником голови обрано Скаковського Дмитра Валерійовича.

До складу Профспілки входять профспілкові організації органів державної влади та місцевого самоврядування, інших державних установ та організацій, а також працівників підприємств, установ, організацій недержавної форми власності, банків, страхових компаній тощо.

Сьогодні Профспілка об’єднує близько чотирьохсот організацій чисельністю понад сорок тисяч членів.

graf

Ok Більше 100 найважливіших питань з основної діяльності, які щороку розглядається на засіданнях Президії та Пленуму міськкому
Kniga+pero 9 методичних рекомендацій, посібників та буклетів для профспілкового активу, які щорічно розробляється  спеціалістами апарату міськкому.
komp 60 тисяч запитів, які  щорічно здійснюється користувачами щодо пошуку інформації на сайті міського комітету.
vopros 1500 юридичних консультацій з основних напрямків роботи, правових та фінансових питань, які  здійснюється членами профспілки впродовж року.
nav4an 300 голів профкомів та профспілкових активістів, які  щорічно навчаються на базі міського комітету.
gramota 400 профспілкових активістів, які щорічно заохочується грамотами, подяками та іншими нагородами міськкому, Київської міської ради профспілок, Центрального комітету профспілки працівників державних установ та Федерації профспілок України
ruki 5 галузевих угод та договорів про співпрацю, які укладено безпосередньо міським комітетом профспілки.
lider 62782 працівника підприємств, організацій та відомств, які регулюють відносини з роботодавцями, через укладені членськими організаціями міськкому колективні договори
parasolka 3000,00 грн. – сума, яку отримує сім’я кожного члена профспілки, в разі загибелі останнього на виробництві.
med 5000,00 грн. – страхова сума кожного члена профспілки, який є учасником Фонд матеріальної  допомоги членам Профспілки працівників державних установ м. Києва при нещасних випадках на виробництві.
suviy Укладено та діють 4 міжнародні договори про співпрацю, які укладено зі спорідненими профспілками та органами місцевого самоврядування іноземних країн.
Изображение 634 3000 дітей членів профспілки, які щорічно оздоровлюються міським комітетом та членськими організаціями профспілки.
ozdor 3000 членів профспілки, які щорічно оздоровлюються міським комітетом та членськими організаціями профспілки.
kubok 40 спортивних змагань, які щорічно проводяться міським комітетом та членськими організаціями
pero 40 проектів колективних договорів, які  щорічно перевіряються спеціалістами міського комітету
sport 2000 спортсменів – аматорів, які щорічно приймають участь у спортивних заходах міськкому та членських організацій
kalkul 137 організацій, які перебувають на Централізованому бухгалтерському обслуговування міськкому
groshi 2 млн. 418 тисяч гривень – загальна сума, яка надана учасникам Фонду цільової поворотної матеріальної допомоги членам профспілки
podarunku 20000 новорічних подарунків, які щороку замовляється міським комітетом профспілки
yalunka 13000 запрошень на новорічні вистави  щорічно замовляються для дітей членів профспілки
bus 50 екскурсійних поїздок, які щороку здійснюються членськими організаціями профспілки
gazeta 40 інформаційних повідомлень, які щомісячно розміщується на сайті міського комітету
ditu 50 конкурсів  та інших культурно-масових заходів для дітей та членів профспілки, які щорічно проводяться міськкомом та членськими організаціями.